Biotebal

  (4)

Biotebal jest marką należącą do grupy Polpharma producenta leków i substancji farmaceutycznych. Preparaty Biotebal są zalecane w przypadku niedoboru biotyny. W portfolio marki znajdują się kosmetyki, leki oraz suplementy wpływające na kondycję włosów skóry i paznokci.

Sortuj według

Biotebal – sięgnij po tabletki na włosy i paznokcie

Tabletki Biotebal, np. Biotebal 5 mg tabletki, pomagają w uzupełnieniu niedoboru biotyny. Jak rozpoznać deficyt tej istotnej substancji w organizmie? Niedobór składnika objawia się suchą i podrażnioną skórą. Dodatkowo, paznokcie stają się kruche i łatwo się rozdwajają. Do częstych symptomów zalicza się też wypadanie włosów. Jeśli doświadczasz tych objawów, skonsultuj się ze specjalistę i rozważ sięgnięcie po produkty Biotebal.

Czym wyróżniają się produkty Biotebal?

Wszystkie artykuły z linii Biotebal zawierają biotynę, inaczej znaną jako witaminę B7, która jest kluczowym składnikiem wspomagającym utrzymanie zdrowych włosów, skóry i paznokci. Ponadto, biotyna wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz reguluje metabolizm energetyczny. Produkty Biotebal, dostępne w Dr.Max Drogeria, są do nabycia w przystępnych cenach.

Biotebal wspomaga rzęsy, paznokcie i włosy!

W asortymencie firmy dostępne są również szampony do włosów, odżywki do włosów oraz serum do rzęs i włosów. Produkty zawierają biotynę wzmacniającą warstwę keratynową i stymulującą wzrost włosów oraz rzęs. Ponadto, składnik pozytywnie wpływa na kondycję skóry. Produkty Biotebal do pielęgnacji rzęs, włosów i paznokci umożliwiają kompleksowe dbanie o urodę oraz pomagają w uzupełnieniu niedoboru witaminy B7.