Bioliq

  (68)

Bioliq to producent dermokosmetyków stworzonych z myślą o kobietach w różnym wieku. W portfolio marki znajdują się produkty o działaniu pielęgnującym, odżywczymi leczniczym. Preparaty są dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry.

Sortuj według

Bioliq – kosmetyki dla kobiet w każdym wieku

Podstawą receptury kosmetyków Bioliq jest ekstrakt z rośliny znanej w Polsce jako popłoch pospolity, czyli Onopordum acanthium. Składnik odznacza się bogactwem cennych laktonów seskwiterpenowych, które przynoszą wiele korzyści dla skóry. Kosmetyki Bioliq działają w sposób naturalny, wspomagając proces regeneracji skóry i stymulując jej komórki do odnowy. Produkty Bioliq nieinwazyjnie, ale skutecznie odbudowują uszkodzone komórki skóry. Ponadto, w każdym kremie Bioliq, niezależnie od serii, znajdziesz starannie dobrane ekstrakty roślinne działające na konkretne problemy skóry.

Bioliq posiada w swoim portfolio różne linie kosmetyczne dostosowane zarówno do wieku, jak i potrzeb skóry, np.

  • Bioliq Pro (do intensywnej pielęgnacji),
  • Bioliq Clean (do skutecznego oczyszczania),
  • Bioliq Dermo (do pielęgnacji cery problematycznej),
  • Bioliq Specialist (do redukcji niedoskonałości).

Oprócz produktów do twarzy Bioliq posiada także szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji całego ciała

Bioliq – postaw na kompleksowe rozwiązania!

Marka zapewnia kosmetyki dla kobiet w każdym wieku. Firma Bioliq kładzie nacisk na wspomaganie naturalnych procesów regeneracyjnych w komórkach skóry. W jej portfolio znajdują się rozwiązania dopasowane do różnych rodzajów cery. Produkty Bioliq działają kompleksowo – koncentrują się nie tylko na konkretnym problemie, ale również wspierają całościową pielęgnację ciała.

W bogatej gamie produktów Bioliq można znaleźć serie przeznaczone do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi. Każda linia zawiera kosmetyki, które można stosować codziennie. Receptury i działanie produktów zostały opracowane przez ekspertów marki Bioliq. Kremy do twarzy są dostosowane do indywidualnych potrzeb młodej i dojrzałej skóry.

Bioliq – znajdź kosmetyki dostosowane do potrzeb Twojej skóry!

W asortymencie marki Bioliq znajdziesz różnorodne produkty uzupełaniające codzienną pielęgnację, np. serum do twarzy, preparaty pod oczy, płyn micelarny czy żel do mycia twarzy. Produkty Bioliq dostępne w Dr.Max Drogeria są do nabycia w przystępnych cenach. Zapoznaj się z właściwościami poszczególnych preparatów. Sprawdź ofertę kosmetyków Bioliq!