Bielenda Professional

  (22)

Bielenda Professional to znana w Polsce marka. Jej produkty wykorzystuje się w gabinetach medycyny estetycznej oraz ośrodkach SPA. Ponadto firma oferuje profesjonalne szkolenia dla kosmetyczek.

Sortuj według

Wybierz kosmetyki Bielenda Professional

Bielenda Professional wykorzystuje innowacyjne składniki aktywne opracowywane w renomowanych ośrodkach naukowych. Formuły pielęgnacyjne produktów są tworzone w laboratorium należącym do marki. Do najważniejszych linii kosmetyków zaliczają się m.in.: Sebo-Purity, Uczta Dla Skóry, Zastrzyk Młodości, Sebo-Purity, Lift & Glow, Meso Med Program.

Bielenda Professional oferuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także preparaty przeznaczone do użytku domowego. W portfolio produktowym znajdują się m.in. maseczki do twarzy, peelingi do ciała, balsamy do ciała, masła do ciała, kremy do twarzy, serum do twarzy. Ponadto, marka proponuje kosmetyki kremy z kwasami, toniki dla skóry wrażliwej i z przebarwieniami, emulsje do mycia twarzy i ciała. Do flagowych produktów zalicza się m.in. Bielenda Professional Peptide Lift lekki peptydowy krem ujędrniający.

Bielenda Professional – kosmetyki o naturalnych składach

W składzie kosmetyków Bielenda Professional wykorzystuje różnorodne substancje czynne, takie jak na przykład trans-retinol w stężeniu 5%. Składnik wspomaga produkcję elastyny, kolagenu oraz kwasu hialuronowego. W kosmetykach producenta można znaleźć też aktywny węgiel, alantoinę, alginat oraz substancje pochodzenia roślinnego, takie jak algi spirulina, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z arbuza, algi laminaria, algi chlorella. W niektórych preparatach używa składników pochodzenia zwierzęcego, np. lanolinę oraz mleko kozie. Oleje roślinne z arbuza, ze słodkich migdałów, z awokado, z winogron, z lawendy, z pomarańczy czy z kokosa.