Bielenda

  (110)

Bielenda to polska firma kosmetyczna obecna na rynku od 1990 roku. Oferuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów dla kobiet oraz mężczyzn. Do grupy Bielenda należą marki takie jak Bielenda Professional, BodyBoom, FaceBoom, BabyBoom, Soraya oraz Dermika.

Sortuj według

Bielenda od lat dba o skórę

Główną ideą firmy Bielenda, od początków jej istnienia, jest przekonanie, że najbezpieczniejszą, najskuteczniejszą i najbardziej kompleksową pielęgnację skóry zapewniają składniki naturalne. W ofercie marki znajduje się ponad 400 produktów różnego rodzaju. W ich produkcji wykorzystywane są naturalne składniki aktywne oraz najnowsze osiągnięcia biotechnologii. Bielenda na bieżąco śledzi światowe trendy, dzięki czemu oferowane przez nią produkty odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom konsumentów. Jednocześnie ceny Bielenda są przystępne dla wszystkich.

Bielenda – kosmetyki dla różnych rodzajów skóry 

Bielenda oferuje szeroki wybór kosmetyków dla różnych rodzajów i potrzeb cery. W asortymencie znajdziesz produkty m.in. do cery przesuszonej i wrażliwej, a także z tendencją do trądziku i niedoskonałości. Kosmetyki Bielenda przeznaczone są również cer dojrzałych i mogą mieć działanie np. zmniejszające widoczność oznak starzenia się. Jednymi z najpopularniejszych produktów Bielenda są maseczki do twarzy, serum do twarzy oraz kremy przeciwzmarszczkowe – kosmetyki przeciwzmarszczkowe.

Kosmetyki Bielenda Vege Mama dla kobiet w ciąży 

Marka wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet w ciąży, tworząc wysokiej jakości produkty pielęgnujące skórę w tym wyjątkowym czasie. Dużym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki do ciała Bielenda z linii Vege Mama.

Bielenda Barber dla mężczyzn

Specjalistyczna linia kosmetyków dla mężczyzn ONLY FOR MEN BARBER EDITION marki Bielenda oferuje produkty do pielęgnacji takie jak: żele do mycia twarzy, kremy nawilżające i energetyzujące, a także specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji brody i zarostu. Na uwagę zasługuje np. nawilżająco-energetyzujący żel-booster dla mężczyzn Bielenda Barber Edition. W jego składzie znajdują się m.in. magnez, chmiel oraz konopie. Produkt rewitalizuje i nawilża skórę oraz sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą.

Sprawdź ofertę produktów Bielenda w drogerii internetowej i dobierz te odpowiadające indywidualnym potrzebom skóry!