Aleksandra Dziura

Aleksandra Dziura

181 artykułów
Jestem dietetyczką ze specjalizacją kliniczną i sportową oraz copywriterką. Na co dzień zajmuję się edukacją na temat zdrowego stylu życia oraz wpływu codziennej diety na stan zdrowia i profilaktykę chorób. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się podczas indywidualnych konsultacji w gabinecie, warsztatów grupowych oraz merytorycznych, ale też przystępnych dla każdego artykułów.
 • Jak walczyć z bezsennością? Sposoby na bezsenność

  Borykasz się z bezsennością i nie wiesz, jak sobie poradzić? Przeczytaj nasz poradnik i poznaj sprawdzone, domowe sposoby, które pomogą Ci zasnąć i lepiej się wyspać. 
  Jak walczyć z bezsennością? Sposoby na bezsenność
 • Jak i czym utrwalić makijaż? Sposoby na trwały makijaż

  Jak wykonać trwały makijaż, który przetrwa dzień i noc? W naszym artykule przedstawiliśmy najlepsze sposoby na każdą okazję, dzięki którym nie będziesz musiała martwić się poprawkami. 
  Jak i czym utrwalić makijaż? Sposoby na trwały makijaż
 • Jak zlikwidować przykry zapach w toalecie?

  Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z toalety i sprawić, aby w łazience zawsze pachniało świeżością i czystością? W naszym poradniku znajdziesz wiele praktycznych porad i polecanych produktów.
  Jak zlikwidować przykry zapach w toalecie?
 • Jak pozbyć się pcheł u psa? Sposoby na pchły u psa

  Pchły u psa to bardzo częsty i uporczywy problem. Skąd się biorą i jak się ich pozbyć? Czy pchły mogą przejść na człowieka? Na te pytania odpowiadamy w naszym poradniku.
  Jak pozbyć się pcheł u psa? Sposoby na pchły u psa
 • Odparzenia u dorosłych – jak powstają i jak je leczyć?

  Odparzenia to częsty i bardzo nieprzyjemny problem skórny. Skąd się biorą i jak je leczyć? Przeczytaj nasz poradnik i poznaj proste, domowe sposoby na odparzenia u dorosłych.
  Odparzenia u dorosłych – jak powstają i jak je leczyć?
 • Jak i czym czyścić uszy niemowlaka?

  Pielęgnacja dzieci budzi wiele pytań i obaw u rodziców. Jak i czym czyścić uszy u niemowląt? Przeczytaj nasz poradnik i sprawdź, jak robić to bezpiecznie i prawidłowo. 
  Jak i czym czyścić uszy niemowlaka?
 • Makijaż karnawałowy – jak go wykonać krok po kroku?

  Wykonując makijaż karnawałowy, możesz puścić wodze fantazji lub zdecydować się na coś klasycznego i eleganckiego. Przeczytaj nasz artykuł, który pomoże Ci uzyskać zjawiskowy makijaż.
  Makijaż karnawałowy – jak go wykonać krok po kroku?
 • Jak zrobić fale na włosach? Sposoby na pofalowane włosy

  Falowane włosy to uniwersalna fryzura na każdą okazje. Sprawdź, jak zrobić fale na włosach krótkich, półdługich i długich w prosty sposób i bez pomocy fryzjera. 
  Jak zrobić fale na włosach? Sposoby na pofalowane włosy