Anwen

  (39)

Początków marki Anwen należy doszukiwać w 2010 roku, kiedy to Anna Kołomycew rozpoczęła prowadzenie bloga o pielęgnacji włosów. Z czasem pojawił się pomysł na stworzenie linii własnych produktów opracowanych z uwzględnieniem porowatości włosów. Sprawdź ofertę kosmetyków Anwen dostępnych w Dr.Max Drogeria!

Sortuj według

Kosmetyki Anwen a świadoma pielęgnacja włosów

Składy kosmetyków marki Anwen powstają w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie pielęgnacji. Podczas doboru poszczególnych składników aktywnych eksperci uwzględniają porowatość włosów, aby maksymalnie sprostać wymaganiom różnych użytkowniczek i użytkowników. Innowacyjne i świadome podejście do tematu pozwoliły na stworzenie linii produktów zorientowanych na zachowanie równowagi PEH.

Kosmetyki Anwen zawierają proteiny, emolienty i humektanty — 3 grupy składników aktywnych niezwykle ważne w świadomej pielęgnacji. Wpływają one pozytywnie na utrzymanie zdrowych i pięknych włosów w każdych okolicznościach.

Kosmetyki Anwen dla dzieci

Marka Anwen przygotowała kosmetyki do pielęgnacji włosów dla dzieci od 3. roku życia. Bazują one na naturalnych składnikach — olejkach roślinnych, pochodnej miodu, inulinie i proteinach pszenicy. Na szczególną uwagę zasługują:

Kosmetyki te można stosować zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Kosmetyki Anwen — sprawdzone produkty do włosów w dobrej cenie

Gama kosmetyków Anwen obejmuje produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów o różnej porowatości. W asortymencie Dr.Max Drogeria znajdziesz:

Formuły poszczególnych preparatów bazują na naturalnych surowcach i zawierają wysokie stężenie składników aktywnych. Powstają z myślą o utrzymaniu włosów o niskiej, średniej i wysokiej porowatości w dobrej kondycji. Poznaj produkty marki Anwen i zadbaj o świadomą pielęgnację włosów!