Adidas

  (92)

adidas to marka założona w Niemczech w 1924 r. Uznawana jest za jednego z najlepszych producentów produktów przeznaczonych dla osób aktywnych fizycznie i zawodowych sportowców. Kosmetyki adidas dedykowane są wszystkim, którzy chcą czuć się dobrze i świeżo nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Sortuj według

Kosmetyki adidas – czym się wyróżniają?

Kosmetyki marki adidas zostały stworzone we współpracy ze sportowcami, którzy samodzielnie testowali ich działanie przed oficjalnym wprowadzeniem na rynek. Skład produktów opracowano na podstawie wiedzy na temat funkcjonowania organizmu człowieka podczas wysiłku oraz znajomości potrzeb osób aktywnych fizycznie. Kosmetyki do ciała adidas przeznaczone są dla kobiet, mężczyzn i nastolatków. Zostały opracowane w specjalistycznych technologiach, m.in. Climacool oraz AdiPower, które pomagają dbać o higienę i chronić przed potem na co dzień oraz podczas wysiłku.

Kosmetyczne bestsellery adidas

Bestsellerami marki są dezodoranty w kulce i sprayu, dzięki czemu sposób aplikacji produktu można dopasować do własnych potrzeb. adidas AdiPower dezodorant w sprayu dla mężczyzn wykorzystuje technologię Smart Body Response, która reaguje na wzrost temperatury ciała podczas wysiłku. Produkt zapewnia ochronę oraz uczucie świeżości nawet do 72 godzin.

adidas Climacool dezodorant w sprayu dla kobiet oraz adidas Climacool antyperspirant w sprayu dla mężczyzn zostały wyprodukowane w specjalnej technologii, która opiera się na działaniu mikrokapsułek, aktywowanych podczas ruchu. Aktywność, wysiłek, a także stres powodują ich pękanie oraz uwalnianie substancji antyperspirujących i lotnych olejków zapachowych. Kapsułki świeżości zapewniają do 48 godzin ochrony.

Kosmetyki adidas – więcej niż dezodoranty

Marka adidas oferuje znacznie więcej niż niezawodne dezodoranty. W asortymencie kosmetyków adidas znajdują się również żele pod prysznic oraz wody toaletowe i perfumowane o wielu różnorodnych, orzeźwiających i pobudzających zapachach, dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W linii kosmetyków męskich dostępne są także produkty do golenia oraz pielęgnacji wrażliwej skóry po goleniu. Popularne wśród mężczyzn są też produkty 3w1 np. adidas Team Force żel pod prysznic dla mężczyzn, który przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów.

Kosmetyki adidas dla kobiet

Marka adidas przygotowała linię kosmetyków damskich, które zapewniają orzeźwienie, świeżość oraz przyjemny zapach w każdych warunkach, a jednocześnie są delikatne i łagodne dla skóry. Żele i mleczka pod prysznic, dezodoranty w sprayu lub kulce oraz wody perfumowane spełniają wszystkie swoje funkcje, nie powodując przy tym podrażnień.

Dzięki szerokiej gamie zapachów, zarówno energetyzujących, np. adidas Fresh żel pod prysznic dla kobiet, jak i kwiatowych czy owocowych, np. adidas mleczko pod prysznic dla kobiet o dodatkowych właściwościach złuszczających i nawilżających, każda kobieta znajdzie coś odpowiadającego jej indywidualnym potrzebom i preferencjom.