Silcare

  (91)

Silcare to polska marka zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów światłoutwardzalnych, środków do dezynfekcji oraz kosmetyków do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp oraz włosów. Kosmetyki Silcare są znane na całym świecie i cenione ze względu na wysoką jakość oraz niezawodność.

Sortuj według

Kosmetyki Silcare – polska jakość i  zaawansowana technologia

Początki istnienia marki Silcare sięgają 2004 roku, kiedy to powstała siedziba firmy w Gorzowie Wielkopolskim. Do dziś mieszczą tam się laboratoria, fabryka, magazyny surowców i opakowań, a także biura firmy. Od samego początku marki Silcare celem było wytwarzanie profesjonalnych i bardzo dobrych jakościowo kosmetyków, które mają zmienić podejście społeczeństwa do pielęgnacji ciała. Obecnie marka Silcare uważana jest za największego w Europie producenta żelu UV, jak również produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, dłoni oraz ciała.

Silcare jest jedną z tych firm z branży kosmetycznej, które nieustannie wprowadzają innowacyjne rozwiązania w swoich produktach. Marka może poszczycić się najnowszą technologią produkcji oraz zespołem doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by zaspokajać potrzeby jakościowe i estetyczne odbiorców, a także dostarczać im produkty, które będą atrakcyjne cenowo. Kosmetyki Silcare nie są testowane na zwierzętach, a do badań nad ich recepturą wykorzystywane są opinie specjalistów oraz wiedza instytutów dermatologicznych specjalizujących się w badaniach naukowych i ekspertyzach.

Kosmetyki Silcare – coś specjalnego dla ciała, dłoni, stóp i włosów

Tym, co jest niezwykle ważne dla marki Silcare, to wartości, jakość i autentyczność, którymi firma stara się kierować w każdym aspekcie swojej działalności. Poprzez wyraziste kolory, nietuzinkowe zapachy i przyjemną konsystencję Silcare pragnie przekonywać kobiety do tego, że pielęgnacja ciała może być prawdziwą przyjemnością, a każda kobieta może być sobą niezależnie od sytuacji. Jak podkreśla marka Silcare: „kobieta jest zmianą”, dzięki czemu zachęca Panie do tego, by wciąż odkrywały to, jakie są ich potrzeby i głęboko skrywane pragnienia.

Szeroki asortyment kosmetyków Silcare obejmuje m.in. żele do paznokci, które umiejętnie łączą w sobie właściwości preparatów jedno- i trójfazowych. Dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako baza lub nabłyszczacz do paznokci, a także mogą służyć do wzmacniania i nadbudowy uszkodzonej płytki paznokcia. Tym, co wyróżnia żele Silcare, jest także średniogęsta i samopoziomująca się konsystencja, która ułatwia rozprowadzanie płynu na paznokciach lub na szablonie.

Zapoznaj się z ofertą kosmetyków Silcare dostępnych w Dr. Max Drogeria i rozpocznij swoją przygodę z pielęgnacją ciała jeszcze dziś! Żele i lakiery do paznokci, kremy do rąk i stóp, olejki do ciała – wszystkie kosmetyki Silcare znajdziesz u nas w atrakcyjnych cenach!