Paese

  (139)

Paese to polska marka kosmetyków kolorowych na światowym poziomie. Priorytetem firmy od początku było podkreślanie naturalnego, kobiecego piękna – stąd lekkie formuły produktów, wysoka zawartość składników pielęgnujących urodę i ciągłe dążenie do ulepszania receptur.

Sortuj według

Paese – kosmetyki opracowywane i produkowane w Polsce!

Kosmetyki do ciała Paese nieprzypadkowo znalazły się w ofercie Dr. Max Drogeria. Firma posiada własne laboratorium i linie produkcyjne, dzięki czemu każdy etap ich powstawania jest ściśle kontrolowany i wciąż udoskonalany. Jakość produktów potwierdzają badania przeprowadzane przez niezależne ośrodki badawcze, a wytężona praca technologów skutkuje powstawaniem formuł docenianych na światowym rynku kosmetycznym. Wiele z nich uzyskało międzynarodowe patenty! Marka opracowuje kosmetyki kolorowe, sera i bazy pod makijaż, a także produkty do pielęgnacji ust i paznokci.

Kosmetyki Paese – poznaj wyjątkowe linie kosmetyczne marki

Firma Paese może pochwalić się kilkoma wyjątkowymi seriami kosmetycznymi. Jedna z nich to Paese Mineralsmineralne, wegańskie kosmetyki do makijażu. Wyróżnia je prosty skład (99% składników pochodzenia naturalnego z dodatkiem jedynie ładnego zapachu), trwałość i komfort noszenia. Regularnie stosowane bardzo pozytywnie wpływają na kondycję cery. Z tej linii w ofercie Dr. Max Drogeria znajdziesz pudry do twarzy, podkłady i fluidy do twarzy i rozświetlacze do twarzy, a także świetny.

Z kolei seria Paese Nanorevit to wynik 4-letnich, intensywnych badań i testów, w wyniku których udało się opracować kosmetyki do makijażu upiększające skórę już w 4 tygodnie. Sercem linii jest wyjątkowo czysty olej z czarnej porzeczki zamknięty w nanocząsteczce – superskładnik pozyskiwany w ekologicznym procesie ekstrakcji w niskiej temperaturze, pochodzący oczywiście z polskich owoców! Dzięki innowacyjnej formule zawarte w nim kwasy omega-3, NNKT, antyoksydanty i witaminy docierają do głębokich warstw skóry, zapewniając jej odżywienie, regenerację i nawilżenie. W serii znajdziesz m.in. odżywczy olejek-baza pod makijaż Paese Minerals Nourishing Oil Primer czy  Paese Nanorevit Lip scrub balm peeling do ust.

Poznaj ofertę Paese w Dr. Max Drogeria

Z marką Paese makijaż może stać się dla Ciebie czymś dużo więcej niż aplikowaniem kosmetyków kolorowych! Dzięki wyjątkowym produktom marki Paese dostępnym w naszej drogerii internetowej (a do tego w świetnych cenach) Twój codzienny make-up zmieni się w czas czułej troski o siebie – prawdziwy rytuał pielęgnacyjny.