NUXE

  (97)

Nuxe to francuska marka, której siedziba mieści się w Paryżu, a jej nazwa wywodzi się z połączenia słów „Nature” i „Luxe”. Dobrze oddaje to charakter oferowanych kosmetyków – naturalnych i luksusowych! Wszystkie formuły kosmetologiczne marki zostały stworzone i wyprodukowane we Francji.

Sortuj według

Kosmetyki Nuxe – technologia i natura dla wymagających kobiet

Stojąca na czele firmy Aliza Jabès, która wykupiła niewielkie paryskie laboratorium w 1990 r., postanowiła stworzyć gamę produktów pielęgnacyjnych dla konkretnej i bardzo wymagającej grupy kobiet. Adresatki kosmetyków Nuxe szukają naturalnych, ultraefektywnych i urzekających zmysłowością receptur. Dzięki stosowaniu nowoczesnych, innowacyjnych technologii Nuxe może się pochwalić aż 40 patentami (we Francji). Olejki, kremy do twarzy i sera marki stały się prawdziwymi hitami w już prawie 60 krajach.

Kultowy kosmetyk marki Nuxe – suchy olejek Huile Prodigieuse

Pierwszym kosmetykiem do ciała, który zyskał miano kultowego i nieodłącznie kojarzy się z marką, to Nuxe Huile Prodigieuse Suchy olejek do ciała, twarzy i włosów. Receptura złożona w 98% z naturalnych składników ma unikatową, suchą konsystencję. Połączenie aż 7 superodżywczych olejków z niezwykle zmysłowym aromatemsprawiło, że kobiety zakochały się w nim bez pamięci. Oprócz wersji klasycznej olejek doczekał się jeszcze dwóch wariantów zapachowych – Florale (w różowej buteleczce) oraz Neroli (w zielonej).

Nuxe – zestawy promocyjne i bestsellery w ofercie Dr. Max Drogeria

Nasza drogeria ma dla Ciebie w atrakcyjnej cenie mnóstwo bestsellerów marki Nuxe. Co warto kupić? Doskonałym pomysłem marki okazało się zebranie najbardziej rozpoznawalnych produktów w mniejszych wersjach w zestawy promocyjne Nuxe (takich jak Nuxe Zestaw Nuxuriance Gold, czyli ultraodżywczy krem i rozświetlający balsam pod oczy). Inne kosmetyki, które zyskały niemalże nieśmiertelną sławę, to produkty z serii Rêve de Miel, Crème Fraîche de Beauté, Crème Prodigieuse Boost czy Nuxuriance Ultra. Nie sposób nie wspomnieć również o perfumach Nuxe!

Nuxe – również dla mężczyzn

Choć marka Nuxe tworzy kosmetyki przede wszystkim o kobiecych, zmysłowych recepturach, w jej ofercie znalazły się także propozycje dla mężczyzn. Linia Nuxe Men to energetyzujące produkty z wyciągami z grabu i dębu – żel pod prysznic, krem po goleniu czy kremy do twarzy i pod oczy.