Nutridrink

  (21)

Nutridrink to marka preparatów przeznaczonych do specjalnego żywienia medycznego, odpowiednich do stosowania przy niedożywieniu. Należy do polsko-holenderskiej firmy Nutricia. Powstała z myślą o pacjentach, którzy ze względu na różne okoliczności nie są w stanie spożywać odpowiedniej ilości pokarmu.

Sortuj według

Prawidłowe odżywianie z preparatami Nutridrink

Z myślą o wspomaganiu organizmu w przypadku zaburzeń odżywiania powstała żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparaty marki Nutridrink mają postać doustnych, kompletnych odżywczo płynów. Są to preparaty do o smaku waniliowym, truskawkowym, czekoladowym i kawowym. Produkty marki Nutridrink dostępne w Dr. Max Drogeria przygotowano dla osób borykających się ze spadkiem apetytu i odczuwających niechęć do jedzenia. Sprawdzają się również u pacjentów mających problemy z gryzieniem, połykaniem czy żuciem. Wskazaniami do stosowania posiłków Nutridrink są również pogorszone trawienie, a także wchłanianie, któremu towarzyszą nudności, biegunka czy wymioty.

Kiedy warto sięgnąć po preparaty Nutridrink Protein?

Produkty Nutridrink Protein to linia preparatów wysokobiałkowych i wysokoenergetycznych. Służą do postępowania dietetycznego w ryzyku niedożywienia związanego z chorobą. Są zalecane szczególnie u osób mających zwiększone zapotrzebowanie na białko, np. cierpiących na choroby nowotworowe. Nutridrink Protein o smaku brzoskwinia - mango to jeden z wielu wariantów tych smacznych produktów pomocnych w zachowaniu odpowiedniej kondycji organizmu.

Preparaty Nutridrink — u kogo się sprawdzą?

Posiłki Nutridrink są odpowiednie do stosowania m.in. u osób starszych i osób chorujących przewlekle, po konsultacji z lekarzem. Można je podawać pacjentom o ograniczonej mobilności i ruchomości, a także mieszkającym samotnie. Warto rozważyć ich serwowanie osobom cierpiącym na schorzenia ze strony układu pokarmowego, choroby neurologiczne i układu sercowo-naczyniowego, a także borykającym się z kilkoma dolegliwościami jednocześnie. Preparaty z gamy Nutridrink Skin Repair o smaku truskawkowym opracowano z myślą o osobach dotkniętych problemem odleżyn i trudno gojących się ran. Skład produktów wzbogacono o cynk i antyoksydanty. Po produkty marki mogą sięgnąć też osoby wykazujące zwiększone zapotrzebowanie na substancje odżywcze, np. w okresie rekonwalescencji po chorobie.