NAN

  (2)

NAN to marka koncernu Nestlé, która produkuje mleko modyfikowane oraz suplementy diety dla niemowląt i małych dzieci. Receptury jej produktów bazują na wynikach najnowszych badań naukowych. Jednocześnie NAN rekomenduje mleko matki jako najlepsze źródło pokarmu dla dziecka.

Sortuj według

NAN - mleko modyfikowane

NAN słynie przede wszystkim z mleka modyfikowanego dla dzieci w różnym wieku i o specjalnych potrzebach żywieniowych. W ofercie marki znajdują się zarówno mleka początkowe, jak i następne. Należy mieć na uwadze, że produkty te powinno się stosować wyłącznie po konsultacji lekarskiej. Mają formę proszku do przygotowania bezpośrednio przed podaniem lub płynną do podgrzania. Do wyboru są produkty NAN, które mogą stanowić jedyne źródło pokarmowe dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Odpowiednio dawkowane dostarczają organizmowi niemowlaka wszelkie niezbędne składniki odżywcze, w tym ważne dla rozwoju układu nerwowego DHA. Sprawdź Nestle NAN Optipro 1 mleko modyfikowane dla niemowląt od urodzenia.

Rodzice, u których dzieci stwierdzono alergię na białka mleka krowiego, mogą wybrać produkty NAN o specjalnym składzie dostosowanym do wrażliwego układu pokarmowego. Także w ich przypadku należy jednak najpierw odbyć konsultację lekarską. Mleko modyfikowane z hydrolizowanym białkiem ogranicza ryzyko wystąpienia alergii na białka mleka krowiego. Jednocześnie dostarcza organizmowi malucha niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy i składniki mineralne. W przypadku produktów NAN potwierdzają to badania kliniczne. Takie właściwości ma Nestle Nan Expert Pro HA 1. hypoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia.

NAN - suplementy diety

Wśród produktów marki dostępnych w naszej drogerii internetowej znajdują się również suplementy diety. Lekarz może zalecić ich stosowanie w przypadku w przypadku maluchów, które mają dolegliwości ze strony układu trawiennego. Preparaty w postaci kropel doustnych zawierają żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus. Szczep ten wchodzi w skład zdrowej mikrobioty jelitowej. Może przeciwdziałać zaburzeniom prawidłowego funkcjonowania jelit, które objawiają się na przykład biegunkami lub reakcjami alergicznymi. NAN oferuje także suplementy diety dla dzieci z witaminą D. Zobacz Nestle Nancare Flora Pro suplement diety.