Magnesium B6 Premium Dr.Max, suplement diety, 50 tabletek

Linia produktów: VMS

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Magnesium B6 Premium Dr.Max, suplement diety, 50 tabletek

100011450

Opis

Suplement diety zawierający magnez w postaci organicznego cytrynianu.

Właściwości

Produkt ten zawiera magnez w formie organicznego cytrynianu, który jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm ludzki. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez przyczynia się również do utrzymania równowagi elektrolitowej i prawidłowego funkcjonowania mięśni, kości i zębów. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. Zawartość/2 tabl. %RWS*/1 tabl. %RWS*/2 tabl.
Magnez 100 mg 200 mg 27 54
Witamina B6 2 mg 4 mg 143 286

* Referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: Sole magnezowe kwasu cytrynowego, substancja wiążąca (celuloza mikrokrystaliczna), emulgator (powidon K30), substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja wypełniająca (skrobia kukurydziana), substancje przeciwzbrylające (karmeloza sodowa, dwutlenek krzemu), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), chlorowodorek pirydoksyny.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli i młodzież powyżej 15 lat 2 tabletki dziennie. Dzieci od 6 do 15 roku życia 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 lat. Produkt jest zalecany kobietom w ciąży i karmiącym piersiąć po konsultacji z lekarzem lub farmaceutom.

Waga

Masa netto: 49,9 g netto

Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.