Long4Lashes

  (3)

Long4Lashes to marka wchodząca w skład spółki OCEANIC będącej liderem polskiego rynku kosmetycznego. Firma zajmuje się produkcją światowej jakości produktów antyalergicznych od ponad 40 lat. Jej głównym celem jest tworzenie kosmetyków o wysokiej tolerancji i nienagannym poziomie bezpieczeństwa.

Sortuj według

  W pełni bezpieczne kosmetyki Long4Lashes

  Produkty kosmetyczne wprowadzane na europejski rynek muszą spełniać rygorystyczne wymogi pod względem higieny, jakości i bezpieczeństwa. Surowe regulacje i przepisy nakładają na producentów obowiązek przestrzegania odpowiednich procedur mających na celu zapewnienie ochrony konsumentom. Wszystkie kosmetyki marki Long4Lashes przed wprowadzeniem do obrotu są poddawane testom, które przeprowadza się we współpracy ze specjalistami z dziedziny okulistyki i dermatologii. Pozwala to maksymalnie zmniejszyć ryzyko niezadowolenia czy wystąpienia niepożądanych reakcji organizmu po zastosowaniu któregokolwiek z produktów.

  Profesjonalna pielęgnacja włosów w niskiej cenie z kosmetykami Long4Lashes

  W ofercie kosmetyków Long4Lashes z Dr. Max Drogeria znajdują się m.in. preparaty pielęgnacyjne do włosów. Szampony do włosów i odżywki do włosów stworzono bez użycia SLS/SLES i parabenów mogących przyczynić się do rozwoju podrażnień i przesuszenia skóry głowy. Dużą popularnością cieszy się szampon przyspieszający wzrost włosów Long 4Lashes Efekt Krioterapii. Preparat zawiera składniki roślinne wspomagające mieszki włosowe. Kiełki soi i pszenicy wraz z tarczycą bajkalską pomagają stymulować wzrost włosów, spowalniać proces ich wypadania oraz poprawić ich ogólną kondycję. Dodatkowo zapewniają kompleksową ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.

  Gama kosmetyków Long4Lashes na drmaxdrogeria.pl

  Marka Long4Lashes proponuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji włosów, paznokci i brwi. Na szczególną uwagę zasługują preparaty ze składnikami odżywiającymi rzęsy i wspomagającymi ich wzrost. Dzięki odpowiednio opracowanej formule preparat doskonale sprawdza się dla osób mających osłabione i niezbyt gęste rzęsy. Zawarte w nim alantoina, kwas hialuronowy i prowitamina B1 wnikają głęboko we włókna włosków, wspierając ich strukturę. Jednocześnie zapewniają zachowanie odpowiedniego nawilżenia i zapobiegają podrażnieniom.