Oleofarm Ligunin Termostop, suplement diety, 60 kapsułek

Darmowa dostawa dla zalogowanych
Dostępny
38,39
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie

100003200

Oleofarm Ligunin Termostop, suplement diety, 60 kapsułek to preparat polecany jest kobietom w okresie menopauzy w celu uzupełniania fitoestrogenów w diecie i łagodzenia oznak menopauzy.

Właściwości

Ligunin® TERMOSTOP to preparat zawierający lignany lniane i ekstrakt z szyszek chmielu standaryzowany na zawartość 8-prenylnaringeniny, która wykazuje najwyższa aktywność spośród wszystkich poznanych do tej pory fitoestrogenów. Chmiel pomaga łagodzić oznaki menopauzy, przede wszystkim uderzenia gorąca, pocenie się, niepokój czy rozdrażnienie, a także pomaga osiągnąć dobra jakość snu. Lignany to fitoestrogeny uzyskane z siemienia lnianego, które mają zdolność regulacji aktywności hormonów płciowych w organizmie. Lignany lniane wykazują właściwości podobne do estrogenów, dlatego przyjmowanie ich przez kobiety, zwłaszcza w okresie menopauzy wpływa korzystnie na zachodzące w organizmie procesy fizjologiczne zależne od estrogenów. Zarówno chmiel jak i lignany lniane wykazują właściwości przeciwutleniające i pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Tabela

Składniki 2 kapsułki (dzienna porcja)
Ekstrakt z szyszek chmielu, w tym:
8- prenylnaringeniny
170 mg
70 µg
Lignany lniane 50 mg

Skład

Składniki: mielone nasiona lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) uzyskane w procesie odtłuszczania, ekstrakt z nasion lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) standaryzowany na zawartość lignanów, żelatyna (składnik otoczki), ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus) standaryzowany na zawartość 8-prenylnaringeniny (8-PN), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowa kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, barwnik: węglan wapnia, emulgator: sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego.

Jak stosować

Spożywać doustnie po posiłku.

Dzienne spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu: 2 kapsułki.

Korzystne efekty można zaobserwować po 6 tygodniach stosowania preparatu.

Przeznaczenie

Preparat polecany jest kobietom w okresie menopauzy w celu uzupełniania fitoestrogenów w diecie i łagodzenia oznak menopauzy.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być zamiennikiem zdrowej i zbilansowanej diety.

Waga

32 g

Producent

Oleofarm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.