Klorane

  (31)

Marka Klorane zalicza się do znanej grupy Pierre Fabre, której produkty z branży farmaceutyki i dermokosmetyki są obecne w 120 krajach świata. Firma tworzy naturalne produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Poznaj kultowe rozwiązania marki Klorane!

Sortuj według

Kosmetyki Klorane od 50 lat dbają o przyrodę i kompleksową pielęgnację włosów

Produkty marki Klorane powstają w oparciu o 50-letnie doświadczenie w dziedzinie botaniki. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają niezawodnie dbać o poszanowanie środowiska i ochronę naturalnych zasobów. Ponadto umożliwiają odkrywanie nowych gatunków i ich korzystnych właściwości przydatnych w botanicznych produktach pielęgnacyjnych. Warto podkreślić, że kosmetyki do ciała Klorane w głównej mierze powstają we Francji. Aż 98% ze wszystkich produktów jest wytwarzanych właśnie tam. Umożliwia to zachowanie krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy laboratoryjnymi dostawcami surowców a zakładem produkcyjnym. Do pozostałych 2% nieprodukowanych we Francji zaliczają się chusteczki nawilżane dla niemowląt, suplementy diety wspomagające zdrowie włosów oraz spraye i suche szampony.

Kosmetyki Klorane — naturalne, bezpieczne i ekologiczne

Kosmetyki naturalne Klorane do pielęgnacji włosów i skóry głowy są tworzone z uwzględnieniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. Przeprowadzane testy tolerancji, surowe procedury kontrolowania klinicznego i ciągły nadzór nad produktami kosmetycznymi pozwalają zachować najwyższy poziom tolerancji skórnej. Ponadto od 2021 roku wszystkie formuły produktów przeznaczonych do spłukiwania są biodegradowalne zgodnie z testem OCDE 301B. Poziom naturalnego rozkładu (biodegradacji) jest badany w typowych warunkach użytkowania kosmetyków Klorane — w łazience podłączonej do systemu oczyszczania ścieków.

Bestsellery od Klorane w ofercie Dr. Max Drogeria

Gama kosmetyków Klorane dostępnych w Dr. Max Drogeria jest niezwykle zróżnicowana. W asortymencie producenta dostępnym na drmaxdrogeria.pl znajdują się klasyczne szampony, suche szampony, odżywki i maski. Szczególną popularnością cieszy się uniwersalny produkt Klorane Naturalna maska regeneracyjna 3 w 1 z Organicznym Cupuacu. Jej składniki odżywiają włosy i wspierają ich regenerację na całej długości.