Kendamil

  (19)

Kendamil to brytyjska marka oferująca mleka modyfikowane dla niemowląt, żywność dla dzieci powyżej 1. roku życia oraz napoje proteinowe dla osób dorosłych. Produkty Kendamil wyróżniają się bezpiecznym składem i etyczną produkcją w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Sortuj według

Mleka modyfikowane Kendamil – nowa era żywienia najmłodszych

Kendal Nutricare jest słynną firmą farmaceutyczną z Bristolu, która od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów dla dzieci i niemowląt, jak również dla osób dorosłych. Jedną z ich marek jest Kendamil, która oferuje produkty wytwarzane w Parku Narodowym Lake District, słynącym z malowniczych krajobrazów. Marka Kendamil zatrudnia doświadczonych ekspertów w dziedzinie żywienia dzieci i niemowląt, którzy dbają o to, by ich produkty miały niepowtarzalny smak, a przy tym zawierały niezbędne witaminy oraz minerały.

Produkcja mleka modyfikowanego Kendamil rozpoczęła się w 1962 roku i od tamtej pory wciąż cieszy się dużą popularnością wśród klientów z całego świata. Podczas jego wytwarzania naukowcy bazują na sprawdzonych technologiach, które nieustannie są wzbogacane o nowe rozwiązania poprawiające smak i jakość wyrobów. Wszystkie produkty Kendamil są pozbawione oleju palmowego, GMO, soi oraz oleju rybnego, a także wykorzystują pełnotłuste mleko o wysokich wartościach odżywczych. Produkty są kontrolowane przez Red Tractor, co potwierdza fakt, że są one bezpieczne i produkowane z najwyższą starannością.

Mleka modyfikowane Kendamil – organiczny skład i niezrównana jakość

Flagowymi produktami w ofercie Kendamil są mleka modyfikowane na bazie mleka pełnotłustego krów i kóz, które przeznaczone są dla niemowląt potrzebujących alternatywnego pożywienia dla mleka matki lub wzbogacenia codziennej diety. Kendamil to również szeroki wybór kaszek dla dzieci i niemowląt od 4. miesiąca życia, np. Kendamil Mleczna kaszka z owocami leśnymi. Produkty te wyróżniają się krótkim składem na bazie surowców organicznych, a także pysznym smakiem, chociaż całkowicie pozbawionym cukru.

Mleko modyfikowane Kendamil to również odpowiedź na problemy żołądkowe u najmłodszych – nietolerancję laktozy czy też kolki niemowlęce. Z myślą o tej grupie maluchów tworzone są produkty na bazie mleka koziego, wyróżniające się bogactwem składników odżywczych. Wśród produktów Kendamil można znaleźć również mleka modyfikowane z DHA, czyli z większą ilością substancji DHA-LCP oraz AA-LCP, które wspierają prawidłowy rozwój najmłodszych. Dla kobiet w ciąży i karmiących piersią opracowane zostały napoje Kendamum, które zawierają niezbędne witaminy, minerały, kwas foliowy oraz DHA. Wspieraj naturalny wzrost i rozwój swojego dziecka dzięki mleku modyfikowanemu Kendamil, które można znaleźć w Dr. Max Drogeria w atrakcyjnych cenach. Wybieraj spośród produktów na bazie mleka krowiego lub koziego, które zawierają bogactwo składników odżywczych.