Good Gout

  (8)

Good Gout to francuska marka bio żywności dla dzieci i niemowląt, która należy do rodzinnej firmy Health Academy. Produkty Good Gout łączą w sobie najnowszą wiedzę naukową, prosty smak oraz doskonały smak, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom.

Sortuj według

Good Gout – zdrowe jedzenie dla dziecka we francuskim stylu

Good Gout jest częścią firmy Health Academy, która od wielu lat pragnie dostarczać klientom wyłącznie takie produkty, które będą spełniać najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa oraz doskonałego smaku. Good Gout wierzy w to, że tylko poprzez propagowanie zdrowej, ekologicznej i smacznej żywności dzieci będą w stanie łatwiej rozpoznawać poszczególne smaki i wyrabiać sobie dobre nawyki żywieniowe. Z tego powodu wszystkie produkty Good Gout powstają we współpracy z diabetykami i szefem kuchni Christophem Hay, który został nagrodzony gwiazdką Michelin.

W składzie żywności Good Gout znaleźć można minimalną ilość składników, co sprawia, że są one w pełni bezpieczne na początkowym etapie rozszerzania diety. Recepturą produktów Good Gout zajmuje się zespół badaczy z wydziału dietetyki Instytutu Pasteura w Lille we Francji, którzy przekazują kucharzom swoje wskazówki i nowe odkrycia naukowe związane z przygotowywaniem zdrowej żywności dla dzieci i niemowląt.

Zdrowa żywność Good Gout – miłość do dobrego jedzenia rozwijana od urodzenia

Zdrowe jedzenie dla dziecka Good Gout to dla wielu rodziców szansa na to, by zwalczyć problemy z trawieniem, kolkami i bolącym brzuchem u najmłodszych. Receptura produktów Good Gout bazuje na wyselekcjonowanych składnikach, które są ekologiczne, zdrowe i bezpieczne nawet dla tych maluszków o specjalnych potrzebach żywieniowych. Wśród bestsellerowych produktów francuskiej marki Good Gout można znaleźć m.in. musy dla dzieci (owocowe i warzywne), które pozbawione są cukru oraz glutenu. Wyroby te sprzedawane są w praktycznych tubkach z zakrętką, które ułatwiają podawanie pokarmu maluchom.

Good Gout to także duży wybór obiadków dla niemowląt w saszetkach, które stanowią zbilansowany posiłek dla dzieci i niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Produkty te zawierają duże ilości błonnika i białka, dzięki czemu zapewniają uczucie sytości na długi czas. Ich skład pozbawiony został glutenu, cukru oraz GMO, dzięki czemu żywność Good Gout staje się idealnym wyborem na początek rozszerzania diety dziecka.

Poznaj ofertę zdrowego jedzenia dla dzieci i niemowląt Good Gout, dostępną w naszej drogerii internetowej. Naturalne receptury bazujące na minimalnej ilości składników, brak substancji szkodliwych dla małych brzuszków, a także wyśmienity smak, który pokocha każde dziecko – wszystko to znajdziesz w praktycznych opakowaniach i atrakcyjnych cenach!