Elgydium

  (36)

Elgydium to francuska marka specjalizująca się w wytwarzaniu produktów do pielęgnacji jamy ustnej, która należy do firmy Pierre Fabre. Produkty do higieny jamy ustnej Elgydium wykazują szeroki zakres działania i odpowiadają na potrzeby osób z próchnicą, zapaleniem dziąseł lub nadwrażliwością zębów.

Sortuj według

Preparaty do higieny jamy ustnej Elgydium – w trosce o zdrowie zębów i dziąseł

Pierre Fabre jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej, która działa nieprzerwanie od 1960 roku. Elgydium to jedna z głównych linii produktowych w ich działalności, która obejmuje produkty tworzone we współpracy z renomowanymi specjalistami z zakresu stomatologii. Wśród nich można znaleźć preparaty przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych, które mają określone potrzeby dotyczące zdrowia jamy ustnej. Produkty Elgydium świetnie sprawdzają się podczas profilaktyki przeciwpróchniczej, leczenia nadwrażliwości zębów oraz różnego rodzaju problemów periodontologicznych.

Największą grupę środków do higieny jamy ustnej Elgydium stanowią pasty do zębów oraz płyny do płukania jamy ustnej, które od lat są polecane przez dentystów oraz higienistki stomatologiczne. Poza nimi marka oferuje również akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej Elgydium, takie jak np. szczoteczki do zębów o specjalnie wyprofilowanej konstrukcji i z odpowiednio przyciętym włosiem, jak również nici dentystyczne, które ułatwiają usuwanie resztek pokarmu i zapobiegają gromadzeniu się płytki nazębnej.

Produkty do higieny jamy ustnej Elgydium o wszechstronnym zastosowaniu

Marka Elgydium stawia na nowatorskie rozwiązanie technologiczne, które mają zapewnić kompleksową ochronę jamy ustnej przed rozwojem próchnicy. Dowodem na to jest opatentowany przez Pierre Fabre fluorinol, czyli aminofluorek drugiej generacji, który szybko i skutecznie odbudowuje szkliwo, a także wzmacnia zęby. Składnik ten zastosowany został zarówno w pastach przeciwpróchniczych, jak i w tych łagodzących objawy nadwrażliwości zębów.

Dbając o komfort najmłodszych, marka Elgydium opracowała szereg produktów dla najmłodszych, które wykazują działanie oczyszczające i przeciwpróchnicze. Do tej kategorii zaliczyć można m.in. pastę do zębów i płyn do płukania jamy ustnej Elgydium z fluorinolem, który wzmacnia zęby mleczne oraz stałe. Serię produktów dla dzieci uzupełnia również specjalistyczny żel na ząbkowanie. Wypróbuj produkty do higieny jamy ustnej Elgydium dostępne w Dr. Max Drogeria, które sprostają wszystkim Twoim potrzebom. Ich wysoka skuteczność w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawi, że na staną się Twoim wiernym towarzyszem w dbaniu o zdrowie jamy ustnej!