CeraVe

  (31)

Marka CeraVe powstała w 2005 roku, po tym jak zespół dermatologów postanowił skupić codzienną pielęgnację skóry wokół wsparcia jej naturalnej bariery ochronnej. Kosmetyki z ceramidami występującymi w ludzkiej skórze są odpowiednie dla całej rodziny.

Sortuj według

CeraVe kosmetyki

Uszkodzona bariera skóry może dotyczyć każdej cery, zarówno suchej, jak i tłustej, dlatego w ofercie CeraVe znajdziesz produkty dla wszystkich rodzajów skóry. Każdy kosmetyk tej marki zawiera mieszankę ceramidów (1, 3 i 6-II), które przywracają optymalne funkcjonowanie bariery ochronnej skóry. Dzięki temu przeciwdziałają wielu problemom dermatologicznym. Produkty tej marki mają hipoalergiczne składy bez substancji zapachowych i innych, potencjalnie drażniących składników. Wzbogacają je natomiast cenne dla skóry kwasy tłuszczowe, fitosfingozyny oraz witaminy. Dzięki technologii MultiVesicular Emulsion (MVE) kosmetyki CeraVe stopniowo uwalniają składniki, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona i odżywiona na dłużej.

CeraVe bestsellery

Często wybierane produkty marki CeraVe to te, których można używać na co dzień do nawilżania twarzy i reszty ciała po kąpieli. Kosmetyki charakteryzują się lekkimi, niekomedogennymi formułami, które szybko się wchłaniają. Są dostępne w dużych opakowaniach z wygodnymi pompkami, dzięki którym zapewniają możliwość łatwego dozowania. Nie pozostawiają uczucia lepkości na skórze i nadają się pod makijaż. Zawierają nawadniający skórę kwas hialuronowy. Ze względu na wsparcie odbudowy bariery ochronnej skóry zapewniają pielęgnację każdej skóry, także atopowej oraz łuszczycowej. Mają hipoalergiczne receptury bez substancji zapachowych. Na Dr. Max Drogeria znajduje się  CeraVe emulsja nawilżająca do twarzy i ciała.

Wbrew pozorom produkty CeraVe nadają się nie tylko dla skór suchych. Asortyment marki uwzględnia również kosmetyki do pielęgnacji cery normalnej, a także skłonnej do przetłuszczania i niedoskonałości. W ofercie producenta znajdują się kosmetyki oczyszczające do codziennego mycia twarzy oraz ciała. Skutecznie usuwają brud, sebum i pozostałe zanieczyszczenia. Zapewniają komfortowe uczucie czystości bez podrażnień. Mają pieniące formuły o właściwościach antybakteryjnych i normalizujących. Wykorzystują niacynamid, by ograniczać nadmierną produkcję sebum przez skórę i przyspieszyć jej regenerację. Witaminę B3 zawiera choćby CeraVe oczyszczający żel do mycia twarzy i ciała.