CannabiGold

  (9)

Firma CannabiGold specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków i suplementów diety bazujących na oleju CBD. Produkty marki powstają z certyfikowanych konopi uprawianych zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa na terenie Unii Europejskiej.

Sortuj według

Kosmetyki i suplementy diety CannabiGold — jakość i bezpieczeństwo

Produkty CannabiGold są wytwarzane z użyciem starannie dobranych odmian konopi cechujących się wysoką zawartością kannabinoidów, w tym CBD. Olejki używane w kosmetykach i suplementach diety podlegają restrykcyjnym badaniom, które pozwalają kontrolować czystość mikrobiologiczną pozyskiwanych wyciągów i izolatów. Jakość i bezpieczeństwo preparatów potwierdzają dobre praktyki (GHP/GMP) oraz system HACCP. Świadczą one o zachowaniu najwyższych standardów na każdym etapie produkcji i dystrybucji. Firma ma również certyfikat VEGAN. Dzięki temu można mieć pewność, że składy produktów są wolne od surowców pochodzenia zwierzęcego.

Suplementy diety CannabiGold — właściwości

CBD uznaje się za modulator układu endokannabinoidowego, który uczestniczy w regulacji kluczowych procesów zachodzących w organizmie człowieka. Bierze on udział np. w procesach związanych z metabolizmem, regulacją snu czy odczuwaniem emocji. Receptory układu endokannabinoidowego znajdują się m.in. w mózgu, skórze, wątrobie, mięśniach czy przewodzie pokarmowym. Suplementy diety CannabiGold dostępne w Dr. Max Drogeria występują w różnych stężeniach i formach. W zależności od preferencji możesz sięgnąć po preparat w kapsułkach z olejem konopnym i wyciągiem z konopi lub płyn zawierający olej z nasion konopi i czyste CBD.

Kosmetyki CannabiGold — dlaczego warto sięgnąć po olej konopny?

Kosmetyki CannabiGold mają postać kremu do twarzy, serum do twarzy, żelu do twarzy  lub płynu micelarnego. Ich formuły bazują na oleju konopnym, który wykazuje szereg korzystnych właściwości. Jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin A, D E i K. Dzięki temu pomaga niwelować oznaki starzenia się skóry i wspiera działanie odmładzające. Sprzyja regeneracji i odżywianiu cery. Dodatkowo umożliwia utrzymanie odpowiedniego metabolizmu komórkowego. Dostarcza również fitosterole, które przyczyniają się do nawilżenia i natłuszczenia, a także wspomagają naturalną syntezę włókien kolagenu i elastyny.