BIC Soft Feel Zestaw długopisów mix kolorów, 1 szt.

Dostępny
8,65
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: BIC Soft Feel Zestaw długopisów mix kolorów, 1 szt.

600011062

Opis

BIC Soft Feel Zestaw długopisów mix kolorów, 1 szt. to wygodne w użyciu akcesoria piśmiennicze przystosowane do użycia w szkole i biurze. Mają lekkie, przyjemne w dotyku obudowy i pewnie leżą w dłoni. Nie rozlewają tuszu w zeszytach i na dokumentach.


Właściwości

  • Zestaw zawiera 3 długopisy: czarny, niebieski i czerwony.
  • Lekka obudowa z tworzywa.
  • Kauczukowa warstwa poprawia chwyt.
  • Z praktycznym klipsem.
  • Wysuwany wkład.
  • Odpowiedni do szkoły i pracy.
  • Wysoki komfort pisania.

Zestaw długopisów automatycznych to niezastąpione akcesoria do tworzenia notatek i pracy biurowej. Praktyczne uchwyty umożliwiają przenoszenie długopisów przymocowanych do kieszeni, zeszytu lub podkładki do notowania. Dzięki temu długopis zawsze jest pod ręką i nie trzeba go długo szukać, by podpisać ważny dokument. Solidna, okrągła obudowa zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i przedłuża żywotność przyborów. Jednocześnie jest lekka, dlatego zapewnia wysoką precyzję pisania i ułatwia stawianie równych, cienkich linii. Końcówka o okrągłym zakończeniu nie rozlewa tuszu na papierze.

Wszystkie kolory długopisów z zestawu mogą służyć do pisania na każdym typie papieru. Nie spływają ze śliskich kartek i szybko wysychają. Tusz nie rozmazuje się, co gwarantuje trwałość podpisów i notatek. Kauczukowa obudowa zapobiega wyślizgiwaniu się długopisu z dłoni, dlatego dobrze sprawdza się w przypadku młodszych dzieci, które uczą się pisać i ćwiczą charakter pisma. Kolory tuszów są intensywne i wyraziste.


Producent

BIC

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"BIC Soft Feel Zestaw d\u0142ugopis\u00f3w mix kolor\u00f3w, 1 szt.","tag":"none"}]},{"html":" to wygodne w u\u017cyciu akcesoria pi\u015bmiennicze przystosowane do u\u017cycia w szkole i biurze. Maj\u0105 lekkie, przyjemne w dotyku obudowy i pewnie le\u017c\u0105 w d\u0142oni. Nie rozlewaj\u0105 tuszu w zeszytach i na dokumentach.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.