BIC My Summer Collection Niebieski zestaw przyborów do pisania metalowe pudełko, 1 szt.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

36,46
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: BIC My Summer Collection Niebieski zestaw przyborów do pisania metalowe pudełko, 1 szt.

600011055

Opis

BIC My Summer Collection Niebieski zestaw przyborów do pisania metalowe pudełko, 1 szt. zawiera akcesoria, które przydają się w szkole i biurze. Długopis z cienką końcówką umożliwia wykonanie cienkich linii, a ołówek sprawdza się na geometrii.


Właściwości

  • Zestaw zawiera: pióro żelowe, zakreślacz, ołówek automatyczny i długopis czterokolorowy.
  • W praktycznym metalowym etui.
  • Atrakcyjny wzór w kolorze niebieskim.
  • Alternatywa dla klasycznego piórnika.
  • Lekki i poręczny.
  • Odpowiedni do szkoły, biura i pracy.
  • Wydajne wkłady.

Zestaw przyborów do pisania w metalowym etui powstał z myślą o uczniach, studentach i pracownikach biurowych. Pióro żelowe ma końcówkę o grubości 0,7 mm, dlatego umożliwia wykonywanie idealnie równych, cienkich linii. Świetnie sprawdza się do podpisywania dokumentów i pisania notatek, gdyż nie rozlewa tuszu i nie pozostawia nieestetycznych plam na papierze. Żel szybko wysycha, dlatego podpisy są odporne na ścieranie i rozmazywanie. Długopis czterokolorowy przydaje się z kolei do tworzenia czytelnych notatek, wykresów i tabel. Cztery wyraziste kolory w jednym długopisie pozwalają zaoszczędzić miejsce w etui lub piórniku.

Kieszonkowy zakreślacz ułatwia tworzenie czytelnych notatek i oznaczanie najważniejszych fragmentów tekstu. Zakreślacz nie przebija przez kartkę jak klasyczny pisak, dlatego można używać go do każdego rodzaju papieru. Zestaw zawiera również automatyczny ołówek, przydatny do szkicowania i na zajęciach geometrii. Nie wymaga temperowania, gdyż w razie potrzeby końcówka wysuwa się z obudowy.


Producent

BIC

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"BIC My Summer Collection Niebieski zestaw przybor\u00f3w do pisania metalowe pude\u0142ko, 1 szt.","tag":"none"}]},{"html":" zawiera akcesoria, kt\u00f3re przydaj\u0105 si\u0119 w szkole i biurze. D\u0142ugopis z cienk\u0105 ko\u0144c\u00f3wk\u0105 umo\u017cliwia wykonanie cienkich linii, a o\u0142\u00f3wek sprawdza si\u0119 na geometrii.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.