Biały Jeleń

  (4)

Biały Jeleń jest polską marką, która może się poszczycić ponad 100-letnią tradycją – została założona w 1921 r. Formuły kosmetyków i środków czystości mają za zadanie zaspokojenie szczególnych wymagań skóry wrażliwej, atopowej i ze skłonnością do alergii.

Sortuj według

  Biały Jeleń – wszystko zaczęło się od mydła

  Tradycyjnie warzone szare mydło to produkt, od którego zaczęła się historia Białego Jelenia. Do niego uważni technologowie dodają starannie wyselekcjonowane składniki o udowodnionym bezpieczeństwie i łagodnym działaniu. Dzięki temu powstają receptury wykazujące ścisłą biozgodność z profilem lipidowym ludzkiej skóry.

  Poza tym marka działa zgodnie z duchem zero waste i pozyskuje swój bazowy surowiec z pozostałości po przemyśle spożywczym. Zanim zamieni się w mydła i środki czystości zostaje on poddany krytycznej analizie jakościowej.

  Przekonaj się, jak niezastąpione może być „zwykłe” mydło! Biały Jeleń od zawsze ma w swojej ofercie charakterystyczne mydlane kostki takie jak Biały Jeleń hipoalergiczne mydło naturalne. Mydło w kostce doskonale nadaje się do higieny rąk i całego ciała, ale nie tylko. Możesz je wykorzystać do prania i czyszczenia różnych powierzchni.

  Mydło w płynie Biały Jeleń – wygoda stosowania

  Biały Jeleń produkuje również mydła w płynie. Zamówisz je zarówno w wygodnym dozowniku z pompką, jak i dużych, nawet 5-litrowych opakowaniach. Pozwoli Ci to połączyć troskę o codzienną higienę z maksymalną oszczędnością! Zapas mydła Biały Jeleń to produkt w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wypróbuj chociażby Biały Jeleń kozie mleko mydło w płynie w butelce o największej pojemności.

  Apteka Alergika – mydło Biały Jeleń dla ekstremalnie wymagającej skóry

  Seria Biały Jeleń Apteka Alergika to kolekcja mydeł dermatologicznych, które delikatnie oczyszczają nawet bardzo wrażliwą skórę. Nadają się do mycia ciała i twarzy, bez ryzyka wysuszenia i podrażnienia naskórka. Dodatkowe składniki pielęgnacyjne (np. cynk, węgiel aktywny, glinki kosmetyczne) wspomagają kurację różnych dolegliwości skórnych, np. trądziku.

  Biały Jeleń Dermo-natura – kompleksowa pielęgnacja skóry

  Marka Biały Jeleń poszerzyła swoją ofertę również o kosmetyki pielęgnacyjne. Jedną z linii jest Dermo-natura, która naprawdę wszechstronnie dba o… męską skórę! Panowie na pewno docenią szybkość i kompleksowość działania tego np. tego produktu: Biały Jeleń Men Dermo-natura krem do twarzy Complex.