Berani Homme

  (6)

Berani Homme to firma, która dedykuje swoje produkty mężczyznom. Kosmetyki charakteryzują się łatwą aplikacją i starannie dobranym składem. Artykuły znajdują się w matowych, minimalistycznych, czarnych opakowaniach.

Sortuj według

  Kosmetyki dla mężczyzn Berani Homme – sprawdź, co znajduje się w portfolio producenta!

  Berani Homme tworzy produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji. Oferta marki obejmuje m.in. kosmetyki do ciała dla mężczyzn, żele do mycia twarzy dla mężczyzn, kosmetyki do włosów dla mężczyzn, balsamy, kremy, żele po goleniu dla mężczyzn, balsamy do ciała dla mężczyzn. Artykuły zawierają aż 96% składników pochodzenia naturalnego, dlatego można z nich bezpiecznie korzystać. Asortyment Berani Homme zawiera również kosmetyki do włosów dla mężczyzn, w tym:

  Na uwagę zasługują perfumy w wosku, które mogą być stosowane na ciele, zaroście i włosach. Bazują one na maśle mango i wosku candelilla. Produkty wyróżniają się przyjemnym aromatem, a jednocześnie wspomagają pielęgnację skóry.

  Berani Homme – wybierz kosmetyki o dobrze dobranych składach

  Berani Homme oferuje kosmetyki o starannie dobranych składach. Wody perfumowane męskie zawierające nuty, takie jak anyż, paczula, wetyweria, tytoń, bursztyn, mandarynka, goździki. Z kolei kremy do golenia posiadają składniki wspierające skórę podczas golenia oraz redukujące podrażnienia. Szampony do włosów Berani Homme bazują natomiast na substancji aktywnej ENERGEN™, która pomaga zwalczyć oznaki zmęczenia skóry i jednocześnie chroni przed wpływem czynników zewnętrznych. Ponadto marka proponuje żele do mycia z dodatkiem pantenolu.

  Kosmetyki dla mężczyzn, dostępne w Dr. Max Drogeria, są oparte na unikalnych recepturach tworzonych przez doświadczone laboratoria kosmetyczne. Przed wprowadzeniem ich na rynek produkty poddaje się rygorystycznym badaniom. Kosmetyki Berani Homme są dostępne w przystępnych cenach. Ich opakowania zostały pokryte warstwą soft-touch wpływającą na komfort korzystania.