Bebilon

  (23)

Bebilon stanowi markę holenderskiego koncernu Nutricia, która specjalizuje się w produktach mlecznych dla dzieci. Bebilon produkuje żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla dzieci oraz niemowląt. Ich stosowanie należy konsultować z lekarzem pediatrą.

Sortuj według

Bebilon mleko modyfikowane

Produkowane przez Bebilon mleko modyfikowane dla dzieci to żywność do specjalnego postępowania dietetycznego u niemowląt. W ofercie naszej drogerii internetowej znajdziesz produkty Bebilon dla dzieci w różnym wieku i o odmiennych potrzebach żywieniowych. Do wyboru pozostają między innymi mleka dla wcześniaków, początkowe i następne. Oferta Bebilon uwzględnia mleka modyfikowane także dla dzieci z niską masą urodzeniową, alergiami pokarmowymi i problemami trawiennymi. Do pewnego wieku dziecka część z produktów może stanowić jedyne źródło pożywienia. Każde mleko modyfikowane Bebilon zawiera bogatą kompozycję witamin i minerałów.

Dla bezpieczeństwa korzystania z produktów Bebilon ważne jest przestrzeganie instrukcji oraz zaleceń producenta. Nigdy nie należy ponownie używać niewypitej przez dziecko części mleka. Po skończonym posiłku bezwzględnie trzeba wylać to, co pozostało. Mleko modyfikowane nie nadaje się do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Temperaturę gotowego posiłku na bazie produktu Bebilon zawsze należy sprawdzać na wewnętrznej stronie przegubu dłoni. Kiedy dziecko skończy jeść, zadbaj o higienę jego pierwszych ząbków. Po otwarciu przechowuj mleko modyfikowane (w proszku) w suchym i chłodnym miejscu. Korzystaj z oryginalnych opakowań, ponieważ zawierają one ważne informacje.

Popularne produkty Bebilon dla dzieci w różnym wieku

W ofercie Bebilon znajdziesz produkty odpowiednie dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą karmić piersią. To mleka modyfikowane, które powstały z myślą o dokarmianiu dziecka od urodzenia. Mogą również stanowić jedyny pokarm malucha, ponieważ przy odpowiednim dawkowaniu pod kontrolą lekarza spełniają wszystkie potrzeby żywieniowe dziecka. Formuły produktów uwzględniają ważne dla prawidłowego rozwoju poznawczego DHA z omega-3. Nie zawierają szkodliwego dla zdrowia oleju palmowego. To przykładowo Bebilon 1 Pronutra­ Advance Mleko początkowe od urodzenia, które zapewnia możliwość jeszcze szybszego przygotowywania.

Marka oferuje specjalistyczne mleko początkowe dla niemowląt, które jest możliwe do stosowania od dnia urodzenia. Jej oferta uwzględnia także produkty dla maluchów doświadczających bolesnych kolek oraz zaparć. Zawierają składnik Beta-palmitynian, który wpływa na oddawanie bardziej miękkich stolców, a także częściowo hydrolizowane białko ułatwiające trawienie. Poprzez naszą drogerię możesz zamówić Bebilon Comfort 1 mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia. Ten produkt należy stosować wyłącznie pod nadzorem lekarza i według zaleceń specjalisty. Aby zapewnić niemowlakowi pełnowartościowe odżywianie, należy precyzyjnie przestrzegać dawkowania.