Aerodesin 2000, płyn do dezynfekcji powierzchni, 1 l

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

50,64
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: Aerodesin 2000, płyn do dezynfekcji powierzchni, 1 l

100007192

Opis

Preparat do szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych oraz małych i trudno dostępnych powierzchni wyposażenia odpornego na działanie alkoholi.

-szerokie spektrum biobojcze, zwalcza bakterie, pratki, grzyby i wirusy;

-szybki czas działania;

-łatwo dociera w trudnodostepne miejsca i sczeliny;

-dezynfekcję można przeprowadzić metodą spryskiwania jak i przecierania;

-wygodna i szybka forma aplkiacji - każda 1 litrowa butelka wyposażona jest w końcówkę spryskujacą;

-ma przyjemny delikatny zapach;

-nie pozostwia plam, smug, osadu na dezynfekowanych powierzchniach;

-preparat gotowy do użycia - nie wolno go rozcieńczać;

-wysoka wydajność - za pomocą 1 litra preparatu można zdezynfekować 20 - 30 m2 powierzchni.


Właściwości

Aerodesin 2000 to preparat do szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych oraz małych i trudno dostępnych powierzchni wyposażenia, odpornych na działanie alkoholi. Ze względu na szerokie spektrum biobójcze zwalcza bakterie, prątki, grzyby i wirusy. Charakteryzuje się szybkim czasem działania i łatwo dociera w trudnodostępne miejsca oraz szczeliny. Dzięki wygodnej butelce z końcówką spryskującą dezynfekcję można przeprowadzić zarówno metodą przecierania, jak i spryskiwania. Wygodna i szybka forma aplikacji idzie w parze z wysoka wydajnością. Każda litrowa butelka pozwala zdezynfekować od 20 do 30 m2 powierzchni. Preparat gotowy do użycia – nie należy go rozcieńczać. Nie pozostawia plam, smug ani osadu na dezynfekowanych powierzchniach. Szybko wysycha i ma przyjemny delikatny zapach.

Czy Aerodesin 2000 płyn do dezynfekcji powierzchni jest skuteczny?

Tak, Aerodesin 2000 to płyn dezynfekujący do użytku profesjonalnego. Zawiera alkohole oraz aldehyd glutarowy – organiczny związek chemiczny do sterylizacji, który zabija bakterie, wirusy, grzyby oraz przetrwalniki. Skuteczność płynu dezynfekującego Aerodesin 2000 występuje już po 1 minucie od zastosowania środka. Płyn spełnia normy i dyrektywy UE.

Jak stosować płyn do dezynfekcji Aerodesin 2000?

Płyn ma szerokie zastosowanie w dezynfekcji nie tylko wyrobów medycznych, ale również powierzchni mających kontakt z żywnością (po zastosowaniu środka należy dodatkowo przemyć je wodą zdatną do picia). Aerodesin 2000 to preparat odpowiedni do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholi. W celu dezynfekcji równomiernie pokryj powierzchnię, przeznaczając 50 ml płynu na 1 m2. Przecieraj powierzchnie ściereczką zwilżoną preparatem lub rozpylaj go w odległości 30 cm. Zadbaj o właściwą wentylację pomieszczenia i unikaj wdychania oparów płynu. Przechowuj środek z dala od źródeł zapłonu: ciepła, ognia, gorących powierzchni oraz iskrzenia.


Skład

-1-propanol 32,5g;
-etanol 18g;
-aldehyd glutarowy 0,1 g.

Dystrybutor

MEDILAB FIRMA WYTW.USŁUG. SP. Z O.O.

Producent

MEDILAB

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.