Medispirant

  (5)

Marka Medispirant należy do firmy Aflofarm — lidera rynku farmaceutycznego, który działa w Polsce od ponad 30 lat. Obecnie przedsiębiorstwo produkuje różnego rodzaju leki, kosmetyki, suplementy diety i wyroby medyczne.

Sortuj według

  Kosmetyki Medispirant — dlaczego warto po nie sięgnąć?

  Kosmetyki do ciała Medispirant zawierają chlorek glinu, który blokuje ujścia gruczołów ekrynowych, przez które wydostaje się pot. Po połączeniu aktywnej soli glinowej ze składnikami potu powstaje żel hamujący jego wydzielanie. W ten sposób bloker niweluje problem pocenia się nawet do 7 dni. Pozostałe substancje znajdujące się w recepturach preparatów Medispirant wykazują właściwości antybakteryjne. W ten sposób zabezpieczają przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Kosmetyki Medispirant dostępne w Dr. Max Drogeria są bezzapachowe, łagodne i nie uczulają. Nie zawierają alkoholu, który może negatywnie wpływać na skórę, podrażniając ją i przesuszając. W składach produktów nie ma parabenów, nawet tych dozwolonych do użytku w kosmetykach.

  Kompleksowa walka z nadmierną potliwością z kosmetykami Medispirant

  Niektóre osoby zmagają się z nadmierną potliwością, która może przyczyniać się do pogorszenia samopoczucia i utraty pewności siebie. W łagodzeniu objawów problemu pomogą składniki zawarte w kosmetykach Medispirant. W niektórych produktach marki, oprócz typowych składników o właściwościach antybakteryjnych i antyperspirujących, znajdują się również substancje nawilżające i łagodzące. Medispirant żel do stóp i dłoni wzbogacono o alantoinę, aby zapewnić kompleksową pielęgnację skóry podczas stosowania produktu.

  Dobierz formę kosmetyków Medispirant do własnych preferencji

  W ofercie Dr. Max Drogeria są dostępne antyperpsiranty i dezodoranty w formie sprayu i roll-onu. Wśród kosmetyków marki znajdują się również funkcjonalne chusteczki antybakteryjne, które możesz zabrać ze sobą do szkoły, do pracy czy na wyjazd, bo zapewniają ekspresowe odświeżenie w każdych okolicznościach. Dodatkowo, dzięki zawartości składników antyperspirujących zabezpieczają przed wydzielaniem potu i nieprzyjemnym zapachem. Dla wzmocnienia efektu antyperspirantów warto sięgnąć po Medispirant, żel pod prysznic z jonami cynku. Ceny wszystkich kosmetyków Medispirant, niezależnie od formy, są bardzo korzystne. Dlatego warto po nie sięgnąć, aby złagodzić objawy potliwości i odzyskać pewność siebie.