Skinexpert by Dr. Max® ReviHair, tonik do włosów, 100 ml

Linia produktów: ReviHair
Dostępny
38,99
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: Skinexpert by Dr. Max® ReviHair, tonik do włosów, 100 ml

100033738

Opis

Tonik do włosów. 


Właściwości

Tonik zawiera skoncentrowaną mieszankę składników aktywnych o wysokim stężeniu.

  • Redensyl® wpływa łagodząco na skórę głowy i działa na komórki macierzyste mieszków włosowych, które są kluczowe dla wzrostu nowych włosów.
  • Kofeina pobudza cebulki włosów i wspomaga ukrwienie skóry głowy.
  • Pantenol i hydrolizowana keratyna pomagają ujędrnić i zregenerować zniszczone włosy.

Skład INCI

Aqua, Alcohol Denat., Propanediol, Glycerin, Panthenol, Caffeine, Hydrolyzed Keratin, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zinc Chloride, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Biotin, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Parfum.


Jak stosować

Nałożyć wystarczającą ilość na wilgotną lub suchą skórę głowy i delikatnie wmasować. Nie spłukiwać. Butelka 100 ml wystarcza na miesięczną pielęgnację. Przy regularnym stosowaniu widoczne rezultaty mogą pojawić się już po 3 miesiącach. Zalecany czas stosowania to minimum 3 do 6 miesięcy.


Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.


Pojemność

100 ml netto


Uwagi

W opakowaniu znajdują się 2 rodzaje aplikatorów zapewniające wygodną i wydajną aplikację:

1. Użyj końcówki rozpylacza umieszczonej bezpośrednio na butelce z tonikiem, jeśli masz krótsze włosy lub chcesz zastosować tonik na większych obszarach.

2. Aplikator trzpieniowy jest odpowiedni, jeśli masz dłuższe włosy lub chcesz leczyć mniejsze łysiny, w przypadku których skóra głowy zasłonięta jest włosami. Zapewnia to aplikację bezpośrednio na skórę głowy bez niepotrzebnego osadzania się toniku na włosach. Przed założeniem aplikatora należy zdjąć nasadkę rozpylającą z butelki toniku, a następnie - przed aplikacją toniku - zdjąć nasadkę, która znajduje się na końcu rurki aplikatora.


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Kosmetyk

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"data-content-type":"row","data-appearance":"contained","data-element":"main","tag":"div","style":"","children":[{"data-enable-parallax":"0","data-parallax-speed":"0.5","data-background-images":"{}","data-element":"inner","data-pb-style":"64485376AA573","style":"justify-content: flex-start; display: flex; flex-direction: column; background-position: left top; background-size: cover; background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; border-style: none; border-width: 1px; border-radius: 0px; margin: 0px 0px 10px; padding: 10px;","tag":"div","children":[{"data-content-type":"text","data-appearance":"default","data-element":"main","data-pb-style":"64485376AA57E","style":"border-style: none; border-width: 1px; border-radius: 0px; margin: 0px; padding: 0px;","tag":"div","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Tonik do w\u0142os\u00f3w.\u00a0","tag":"none"}]}]}]}]}]}]}]

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.