Dermena

  (14)

Dermena to polska marka dermokosmetyczna, która tworzy specjalistyczne produkty do kompleksowej pielęgnacji skóry, włosów, rzęs i paznokci. Ich szeroka gama spełnia różne potrzeby pielęgnacyjne. Działanie kosmetyków potwierdzają badania aplikacyjne. Oferta Dermeny uwzględnia także suplementy diety.

Sortuj według

Dermena - dermokosmetyki

Kosmetyki do ciała Dermena wyróżniają się zawartością substancji odkrytej przez polskich naukowców z Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. To molekuła Regen 7, czyli fizjologiczna substancja czynna o pochodzeniu witaminowym, która stanowi pochodną witaminy PP. Składnik aktywny stymuluje mikrokrążenie skóry głowy oraz wzmacnia mieszki włosowe. Wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenowej, dzięki czemu przyczynia się do zagęszczania włosów i ogranicza ich nadmierne wypadanie. Molekuła Regen 7 to składnik także produktów do pielęgnacji rzęs, brwi. Jest wykorzystywana w kosmetykach do pielęgnacji skóry suchej, łuszczącej się i skłonnej do podrażnień.

Receptury kosmetyków Dermena wzbogacają nawilżające i kondycjonujące kompleksy składników takich jak kwas piroglutaminowy, arginina, alanina czy sól sodowa. Marka stosuje także substancje o naturalnym pochodzeniu takie jak masło shea, które stanowi bogate źródło witamin A, E, i F, a także nienasyconych kwasów tłuszczowych. Działanie odżywcze oraz wzmacniające zapewniają kreatyna oraz proteiny ryżu. Suplementy diety Dermena zawierają liczne witaminy i składniki mineralne. Uwzględniają cenne dla zdrowia ekstrakty roślinne, na przykład z ziela skrzypu.

Dermena - bestsellery

W ofercie marki znajdziesz wiele dermokosmetyków wartych uwagi. Ich wspólny mianownik stanowi zawartość molekuły Regen 7, witaminy E oraz korzystnych dla skóry olejków roślinnych, na przykład masła shea. Właściwości wielu produktów marki potwierdzają badania przeprowadzone w niezależnych laboratoriach badawczych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sięgasz po kosmetyki, które zapewnią Twojej skórze, włosom czy paznokciom pożądane rezultaty. W kwestii uzyskania bujnej fryzury częsty wybór stanowi Dermena Hair Care odżywka do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających.

Asortyment Dermena uwzględnia kosmetyki wzmacniające kondycję rzęs oraz brwi. Świetnie sprawdzają się do osłabionych i przerzedzonych włosków, które potrzebują zagęszczenia. Oprócz molekuły Regen 7 bazują również na innych składnikach aktywnych, na przykład na prowitaminie B5 oraz kreatynie. To kosmetyki odpowiednie także dla wrażliwych oczu. Do Twojego wyboru pozostają produkty w postaci klasycznej maskary, których aplikacja jest szczególnie łatwa i precyzyjna. Ze względu na czarny kolor Dermena Lash Care odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi może służyć Ci nawet do codziennego makijażu.