BIO MADENT

  (15)

BIO MADENT to marka naturalnych past do zębów i płynów do płukania jamy ustnej produkowana przez firmę Madonis. Wyroby do pielęgnacji jamy ustnej BIO MADENT dostępne w Dr.Max Drogeria zawierają naturalne wyciągi roślinne o właściwościach ochronnych, łagodzących, czyszczących i odświeżających.

Sortuj według

Gdzie powstają kosmetyki marki BIO MADENT?

Kosmetyki BIO MADENT są wytwarzane przez polską, rodzinna firmę Madonis, której siedziba znajduje się w centralnej części kraju. Przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków myjących i pielęgnacyjnych oraz chemii gospodarczej. Wszystkie preparaty marki BIO MADENT powstają z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń technologicznych, laboratoryjnych i produkcyjnych. O bezpieczeństwo receptur dba opracowane przez technologów centrum badań współpracujące z instytutami naukowymi. Co więcej, każda seria kosmetyków BIO MADENT podlega weryfikacji przez dział kontroli jakości od etapu recepturowania po konfekcję z zachowaniem standardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice).

Co zawierają kosmetyki do higieny zębów i dziąseł BIO MADENT?

Kosmetyki BIO MADENT są przeznaczone do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Ich składy bazują na starannie opracowanych substancjach, które pomagają zabezpieczać zęby i dziąsła przed uszkodzeniami, łagodzą podrażnienia, czyszczą i orzeźwiają. W formułach preparatów znajdują się substancje takie jak:

  • Węgiel drzewny z bambusa;
  • Ekstrakt z jaśminu;
  • Kwas hialuronowy;
  • Olej CBD i ekstrakt z konopi;
  • Stewia i aromat mięty pieprzowej.

Kosmetyki BIO MADENT zawierają konopie pozyskiwane z własnej uprawy. Ponadto są odpowiednie dla wegan i wegetarian, a w ich składzie nie ma parabenów, surowców ropopochodnych i SLS. Wyrobów pielęgnacyjnych BIO MADENT nie testuje się na zwierzętach.

Gama kosmetyków do pielęgnacji jamy ustnej BIO MADENT w ofercie Dr.Max Drogeria

Codzienna higiena jamy ustnej z produktami pielęgnacyjnymi marki BIO MADENT staje się znacznie łatwiejsza. Naturalne pasty do zębów dla dzieci i dorosłych o właściwościach łagodzących, wybielających i odświeżających oraz płyny do płukania — to wszystko znajdziesz w atrakcyjnych cenach w bogatym asortymencie naszej drogerii internetowej.

Sięgnij po kosmetyki BIO MADENT i zadbaj o zdrowie jamy ustnej!