BIC Green Kit Zestaw ekologiczny w pudełku, 1 szt.

Dostępny
43,43
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: BIC Green Kit Zestaw ekologiczny w pudełku, 1 szt.

600011313

Opis

BIC Green Kit Zestaw ekologiczny w pudełku, 1 szt. zawiera 9 elementów, które przydają się w szkole i podczas wykonywania prac biurowych. Wszystkie elementy zestawu wykonano z ekologicznych materiałów, przyjaznych dla środowiska naturalnego.


Właściwości

  • Zestaw zawiera: 3 długopisy, 2 ołówki, marker permanentny, klej w sztyfcie, korektor w taśmie i wielorazowe pudełko.
  • Z materiałów przyjaznych środowisku.
  • Przeznaczony do recyclingu.
  • Idealny do robienia notatek w szkole.
  • Wydajne długopisy.
  • Mocny klej do papieru.
  • Praktyczny korektor do szybkich poprawek.

Zestaw ekologiczny BIC to akcesoria biurowe, które przydają się do większości prac biurowych oraz podczas nauki w szkole lub na studiach. Długopisy w czarnym i niebieskim kolorze sprawdzają się do pisania na co dzień, z kolei czterokolorowy z wkładem czarnym, niebieskim, czerwonym i zielonym do wykonywania czytelnych, rozbudowanych notatek. Ołówek automatyczny i grafitowy to niezawodne akcesoria na zajęciach technicznych, matematycznych i plastycznych. Mocny klej do papieru w formie sztyftu ogranicza brudzenie kartek i szybko łączy dwa kawałki papieru bez konieczności używania dużych ilości kleju.

Zestaw uzupełnia trwały marker o wysokiej odporności na ścieranie i kontakt z wodą. Taśma korekcyjna zastępuje płynny korektor. Nie wymaga długiego suszenia i oczekiwania na możliwość ponownego uzupełnienia tekstu poprawnym słowem. Wszystkie elementy znajdują się w solidnym, kartonowym pudełku, które nie zanieczyszcza środowiska i ogranicza ilość odpadów zalegających na wysypiskach.


Producent

BIC

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"BIC Green Kit Zestaw ekologiczny w pude\u0142ku, 1 szt.","tag":"none"}]},{"html":" zawiera 9 element\u00f3w, kt\u00f3re przydaj\u0105 si\u0119 w szkole i podczas wykonywania prac biurowych. Wszystkie elementy zestawu wykonano z ekologicznych materia\u0142\u00f3w, przyjaznych dla \u015brodowiska naturalnego.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.