BIC Velours 4 Colours Długopis 4 kolory, 1 szt.

Dostępny
10,60
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: BIC Velours 4 Colours Długopis 4 kolory, 1 szt.

600011063

Opis

BIC Velours 4 Colours Długopis 4 kolory, 1 szt. to praktyczny długopis, który zastępuje kilka akcesoriów do pisania. Dzięki niemu oszczędza się miejsce w piórniku i zawsze ma się pod ręką długopis w kolorze potrzebnym do wykonania czytelnych notatek.


Właściwości

  • Długopis z 4 wkładami: czarnym, niebieskim, czerwonym i zielonym.
  • Lekki i poręczny.
  • Automatyczna zmiana koloru.
  • Wodoodporny tusz.
  • Nie rozmazuje się na kartce.
  • Wysoka trwałość tuszu.
  • Wystarcza na wiele tygodni.

Długopis z wkładami w czterech różnych kolorach to akcesorium, które przydaje się w domu, szkole, pracy i na studiach. Umożliwia wykonywanie czytelnych tabel, wykresów i tworzenie notatek, które ułatwiają naukę. Tusz na bazie oleju wnika głęboko w papier, co zwiększa jego trwałość i zapobiega rozmazywaniu tekstu. Szybkoschnący tusz ogranicza problem powstawania kleksów i ścieranie się napisów z papieru o śliskiej powierzchni. Praktyczne przyciski umożliwiają automatyczne zmienianie kolorów wkładu bez potrzeby rozkręcania obudowy długopisu.

Kolorowy długopis BIC z drogerii internetowej może być używany przez dzieci, gdyż powstał z bezpiecznego, solidnego tworzywa. Cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego nie pęka i nie kruszy się na skutek uderzeń lub upadków. Atrakcyjny wzór na obudowie zachęca uczniów do korzystania z długopisu na co dzień. Długopis pewnie leży w dłoni, gdyż ma optymalny kształt i grubość. Obudowa nie wyślizguje się z rąk, zwiększając precyzję pisania.


Producent

BIC

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"BIC Velours 4 Colours D\u0142ugopis 4 kolory, 1 szt.","tag":"none"}]},{"html":" to praktyczny d\u0142ugopis, kt\u00f3ry zast\u0119puje kilka akcesori\u00f3w do pisania. Dzi\u0119ki niemu oszcz\u0119dza si\u0119 miejsce w pi\u00f3rniku i zawsze ma si\u0119 pod r\u0119k\u0105 d\u0142ugopis w kolorze potrzebnym do wykonania czytelnych notatek.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.