Arganove

  (21)

Arganove to polska firma wchodząca w skład spółki Maroko Produkt Sp. z o.o. Specjalizuje się w tworzeniu kosmetyków inspirowanych naturalnymi skarbami Maroka. Składniki używane przez tę markę pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Sortuj według

Kosmetyki Arganove – idealne do codziennej pielęgnacji

Portfolio produktowe marki charakteryzuje się różnorodnością. Asortyment obejmuje kosmetyki do twarzy, kosmetyki do ciała, kosmetyki do włosów oraz czyste oleje. W ofercie znajdują się także produkty przeznaczone dla mężczyzn. Marka Arganove jest również znana z serii produktów Savon Noir.

  • Do rozpoznawalnych produktów tej marki należy Arganove BIO, nierafinowy olej arganowy tłoczony na zimno. Zawiera korzystne dla zdrowia nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak omega-3, omega-6 i omega-9. Można go wykorzystać do pielęgnacji skóry, włosów oraz paznokci. Olej jest dostępny w szklanej butelce z wygodną pipetą do dawkowania.
  • W asortymencie firmy mieszczą się również inne oleje, np. olej konopny, olej macadamia, olej awokado, olej z czarnuszki, olejek jojoba, olej opuncji, a także hydrolaty otrzymywane z kwiatu róży damasceńskiej, liści aloesu, owocu kokosa, skórki cytryny oraz kwiatu pomarańczy.
  • Arganove posiada także kolekcję kosmetyków dla mężczyzn. Są to produkty przeznaczone do pielęgnacji zarostu i włosów. Preparaty wzbogacono o naturalne ekstrakty roślinne.

Sięgnij po naturalne kosmetyki z Maroka

Arganove dystrybuuje wyłącznie naturalne kosmetyki. Produkty marki zawierają oleje tłoczone na zimno, hydrolaty oraz minerały. Kosmetyki Arganove pakowane są w ekologiczne i jednocześnie opakowania. Ich formuły charakteryzują się krótkim i prostym składem, wolnym od sztucznych barwników, konserwantów. Ponadto, Arganove nie przechodzą testów na zwierzętach. Marka jest jedynym importerem oleju z nasion czarnuszki siewnej EFAS, oleju arganowego, a także oleju z nasion opuncji figowej Saharcatus. W 2021 r. firma otrzymała wyróżnienie „Kosmetyczna Marka Roku”.