Witamina C 500 mg long effect Dr. Max, suplement diety, 30 kapsułek

Linia produktów: VMS

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Witamina C 500 mg long effect Dr. Max, suplement diety, 30 kapsułek

100012132

Opis

Suplement diety zawierający witaminę C w nowoczesnej formie specjalnych kapsułek zapewniających stopniowe uwalnianie witaminy przez 8 - 12 godzin.

Właściwości

Produkt ten jest nowoczesna forma witaminy C, która dzięki umieszczeniu w specjalnej kapsułce jest uwalniana stopniowo przez 8 do 12 godzin. *Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, a także przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości,chrząstek, naczyń krwionośnych, skóry, dziąseł i zębów. Pomaga takze w ochronie komórek przez stresem oksydacyjnym.

Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartośc/1 kaps. %RWS*/1 kaps.
Witamina C 500 mg 625

*Referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: Kwas L-askorbinowy, kapsułka [substancja zageszczajaca (hydroksypropylometyloceluloza), stabilizator (guma gellan)], dekstryna kukurydziana, skrobia kukurydziana, substancja glazurujaca (szelak), substancja zagęszczająca (celuloza),stabilizatory (etyloceluloza, poliwinylopirolidon), emulgator(hydroksypropylometyloceluloza).

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat.Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamice nerkowa.

Waga

Masa netto: 18,8 g netto

Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu