Probio Femina Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: DR.MAX
Darmowa dostawa dla zalogowanych
Druga sztuka -50% Promocja dotyczy do dwóch par produktów.
Dostępny
36,99
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: Probio Femina Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

100018620

Opis

Suplement diety zawierający szczepy bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus rhamnosus Rosell®-343,Lactobacillus reuteri HA-188) oraz cynk.

Właściwości

Preparat zawiera 2 szczepy bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus rhamnosus Rosell®-343, Lactobacillus reuteri HA-188) oraz cynk. Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.

Tabela

Każda kapsułka zawiera: 1 kaps. 2 kaps. %RWS*/1 kaps. %RWS*/2kaps.
Bakterie kwasu mlekowego
L. rhamnosus Rosell®-343, L. reuteri HA-188
5 × 109 CFU** 10 × 109 CFU** - -
Cynk 5 mg 10 mg 50 100

*Referencyjnej wartości spożycia.

**W momencie produkcji; pod koniec okresu ważności produktu przechowywanego zgodnie z zaleceniami przyjmuje się w sumie 1×109 CFU w jednej kapsułce.CFU = Colony Forming Units, tj. jednostki tworzace kolonie.


Skład

Składniki: Skrobia ziemniaczana, bakterie kwasu mlekowego (Lactobacillus rhamnosus Rosell®-343, Lactobacillus reuteri HA-188), kapsułka [stabilizator (hydroksypropylometyloceluloza)], tlenek cynku, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Przechowywanie w lodówce pomaga zachować trwałość produktu. Chronić przed bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat. Produkt jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiacych piersią oraz w okresie menopauzy. Produkt zawiera śladowe ilości mleka i soi.

Waga

Masa netto: 11,3 g

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.