Orientana

Orientana, mimo egzotycznie brzmiącej nazwy, jest marką założoną przez Polkę – Annę Wasilewską, która tak bardzo uwierzyła w moc azjatyckich ziół i naturalnych receptur, że dla swojego marzenia porzuciła pracę w korporacji. Tak powstała jedna z pierwszych polskich marek kosmetyków naturalnych.

Sortuj według

Ajurweda – moc marki Orientana

Ajurweda to starożytna indyjska nauka o zdrowiu, w której człowiek postrzegany jest całościowo – jako połączenie cielesności, psychiki i duchowości. Kluczem do zachowania zdrowia według niej są ziołolecznictwo, masaże, joga i medytacja. I to właśnie azjatyckie zioła, rośliny i grzyby (takie jak aloes, kurkuma, reishi, neem czy imbir) to najważniejsze składniki kosmetyków Orientana.

Choć we wszystkich produktach marki w jakiś sposób wykorzystuje się tę starożytną wiedzę, kilka z nich zostało stworzonych ściśle według zasad ajurwedy. Znajdziesz wśród nich m.in. tonik, odżywkę, olejek antycellulitowy czy terapia do włosów. Na szczególną uwagę zasługuje jednak Orientana, bio olejek do biustu, rośliny ajurwedy, w recepturze którego zawarto substancje aktywne z 16 roślin stosowanych w ajurwedzie.

Orientana – kosmetyki wegańskie i przyjazne zwierzętom

Produkty Orientana w ogromniej większości są wegańskie, a jeśli zawierają jakieś składniki pochodzenia zwierzęcego, to pozyskano je w sposób nie przynoszący szkody ani cierpienia żadnym stworzeniom. Za przykład może posłużyć seria oparta na śluzie ślimaka, w której znajdziesz m.in. krem do twarzy i pod oczy, maskę do twarzy, preparat do paznokci i skórek czy krem do rąk.

To naprawdę wyjątkowy składnik o właściwościach przeciwstarzeniowych, antyoksydacyjnych, bakteriobójczych, regenerujących i nawilżających. Największe korzyści ze stosowania tych kosmetyków zauważą osoby z cerą dojrzałą, tłustą, trądzikową, skłonną do podrażnień i suchą – czyli, generalnie mówiąc, problematyczną.

Marka Orientana w Dr. Max Drogeria

W naszej drogerii internetowej znajdziesz mnóstwo kosmetyków do ciała Orientana w świetnych cenach, w tym ich kultową hennę w kilku odsłonach – od hebanowej przez mahoniową po bezbarwną. Z Dr. Max Drogeria bez żadnego problemu skompletujesz ajurwedyjską kosmetyczną „wyprawkę”, z którą wypielęgnujesz się od stóp do głów! Dzięki temu nie musisz wybierać się w podróż po dalekiej Azji, aby poczuć jej moc na własnej skórze.