Niverosin

  (2)

Niverosin to marka kosmetyków i suplementów diety należąca do polskiej firmy farmaceutycznej Aflofarm. Powstała z myślą o osobach borykających się z zaburzeniami funkcjonowania naczyń krwionośnych. Wypróbuj preparaty Niverosin z Dr. Max Drogeria i zadbaj o wygląd swojej skóry!

Sortuj według

Kosmetyki Niverosin — lider w pielęgnacji skóry naczynkowej

Cechą charakterystyczną cery naczynkowej są widoczne na skórze naczynka krwionośne, które wyglądem przypominają pajączki. Zazwyczaj mają czerwony lub niebieski kolor. Najczęściej pojawiają się na skórze twarzy i nóg. Często towarzyszą im inne zaburzenia funkcjonowania skóry, np. nadmierna wrażliwość i reaktywność, przesuszenie, podrażnienie czy zaczerwienienie. Niezależnie od źródła problemu, do poprawy kondycji skóry naczynkowej może przyczynić się odpowiednia pielęgnacja z wykorzystaniem kosmetyków Niverosin. Ich skład dobrano z myślą o wspomaganiu ochrony naczyń krwionośnych przed uszkodzeniami oraz poprawie ich szczelności.

Co zawierają kosmetyki Niverosin?

Formułę kosmetyków Niverosin opracowano, mając na celu wsparcie pielęgnacji skóry naczynkowej. Dlatego w składzie znalazły się substancje wzmacniające odporność ścian naczyń krwionośnych i sprzyjające redukcji obrzęku — wyciągi z kasztanowca i ruszczyka kolczastego. Krem Niverosin do pielęgnacji skóry naczynkowej wzbogacono o pantenol, aby zachować odpowiedni poziom nawilżenia i elastyczności skóry, a także wspomóc proces naturalnej regeneracji. Ponadto receptura zawiera diosminę i hesperydynę, które wykazują zbliżone właściwości co ekstrakt z kasztanowca i ruszczyka.

Suplementy diety Niverosin

Suplement diety Niverosin to preparat o starannie opracowanym składzie. Formuła produktu bazuje na diosminie, rutozydzie i hesperydynie. Recepturę wzbogacono o niacynę, witaminę C i witaminę K2. Substancje zawarte w produkcie są znane z wielokierunkowych właściwości wspomagających prawidłowe działanie naczyń krwionośnych. Ponadto uznaje się, że sprzyjają one krzepnięciu krwi i wspierają poprawną produkcję kolagenu. Pomagają również w ochronie komórek przed szkodliwym stresem oksydacyjnym.