Mycosan

Mycosan to marka wyrobów medycznych produkowanych przez holenderską firmę Serrix działającą na rynku od 2007 roku. Produkty przedsiębiorstwa są sprzedawane w 25 krajach na całym świecie. Preparaty Mycosan opracowano z myślą o osobach zmagających się z grzybicą stóp i paznokci.

Sortuj według

Wyroby medyczne Mycosan — sprawdzony sposób na grzybicę

Marka Mycosan, wychodząc naprzeciw potrzebom osób cierpiących na grzybicę, przygotowała kompleksowe rozwiązanie pomocne w walce z chorobą. Opracowała preparaty na grzybicę stóp ze składnikami łagodzącymi objawy choroby i zapobiegającymi jej nawrotom. Substancje wykorzystane w preparatach wnikają w tkankę i regenerują paznokcie, tworząc na nich barierę ochronną. Produkty Mycosan z Dr. Max Drogeria są łatwe w użyciu i bardzo wydajne. W ofercie znajdują się kosmetyki w postaci serum, np. Mycosan Grzybica Paznokci serum. Mają wygodny aplikator z pędzelkiem, który ułatwia nakładanie preparatu. Takie opakowanie pozwala na higieniczną i bezkontaktową aplikację, co ma duże znaczenie dla powodzenia kuracji.

Wyroby medyczne Mycosan w profilaktyce grzybicy

Do zmniejszenia ryzyka rozwoju choroby może przyczynić się stosowanie odpowiednich preparatów, np. wodoodpornego aerozolu przeciwgrzybiczego Mycosan Ochrona. Składniki zawarte w produkcie zapobiegają rozprzestrzenianiu się grzybów i tworzą 12-godzinną barierę ochronną. Dodatkowo chronią przed nieprzyjemnymi zapachami i odświeżają. Ponadto przyczyniają się do przywrócenia naturalnej bariery ochronnej skóry. Nie tworzą tłustej warstwy i dobrze się wchłaniają. Produkty mogą być bez obaw stosowane przez osoby cierpiące na cukrzycę, a także przez dzieci powyżej 4. roku życia. Produkty są wodoodporne, dlatego doskonale sprawdzą się podczas wizyty na basenie i w saunie, a także w innych miejscach, z których korzysta wiele osób - w pomieszczeniach sportowych i szatniach.

Co zawierają wyroby medyczne Mycosan?

Wyroby medyczne marki Mycosan zawierają starannie dobrane składniki, które długotrwale zabezpieczają skórę i paznokcie przed infekcjami grzybiczymi. Chronią też przed nawrotami schorzenia. W składzie produktów znalazły się m.in. przesącz fermentowanego żyta, glikol pentytenowy i  izosorbid dimetylu. Formuły zawierają również betainę, pantenol, kwas salicylowy, a także klimbazol.