Mosbito

Produkty marki Mosbito produkuje Verco — polska firma farmaceutyczna obecna na rynku od 2006 roku. Przedsiębiorstwo współpracuje z lekarzami i środowiskiem naukowym. Wyroby Mosbito to różnego rodzaju repelenty i preparaty do łagodzenia uczucia swędzenia i pieczenia powstającego po ukąszeniu.

Sortuj według

  Poznaj zalety produktów marki Mosbito

  • Składy preparatów marki Mosbito bazują na naturalnych olejkach eterycznych, których woń jest nieatrakcyjna dla owadów. W formułach produktów znajduje się m.in. olejek cytronella i olejek z mięty pieprzowej. Receptury zawierają również geraniol — substancję o zapachu neutralnym dla człowieka, jednak nieprzyjemnym dla owadów,
  • Skład produktów jest wolny od DEET i innych środków owadobójczych mogących podrażniać skórę. Dzięki temu preparaty marki, np. Mosbito odstraszający suchy spray na komary i meszki, można bez obaw aplikować zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Wyroby marki znajdują się w praktycznych opakowaniach i są bardzo wydajne. Co ważne, nie pozostawiają na skórze uczucia lepkości.

  Produkty Mosbito w Dr. Max Drogeria

  Produkty Mosbito Dr. Max Drogeria są dostępne w różnych formach, co pozwoli Ci dobrać rodzaj preparatu do Twoich wymagań. Asortyment obejmuje m.in. spraye, aerozole i opaski odstraszające komary i kleszcze. Wśród najbardziej uniwersalnych i wydajnych wyrobów warto wymienić Mosbito  odstraszający płyn na komary i meszki. Produkt znajduje się w dużym opakowaniu z rozpylaczem. Co ważne, został wyposażony w specjalne zamknięcie zabezpieczające przed użyciem przez dzieci.

  Produkty Mosbito dla najmłodszych użytkowników

  Linię produktów Mosbito Baby, np. Mosbito Baby emulsja na komary stworzono z myślą o najmłodszych. Preparaty nie zawierają:

  • barwników,
  • oleju parafinowego,
  • parabenów.

  Mają przejrzyste składy bez szkodliwych substancji, dzięki czemu mogą być używane u dzieci po 6. miesiącu życia. Wyróżniają się długim czasem ochrony przed ukąszeniami, który wynosi aż 4 godziny. Ciekawym rozwiązaniem są również plastry odstraszające komary zabezpieczające przed ugryzieniami nawet do 12 godzin. Można przykleić je w dowolnym miejscu, np. na ubraniu, wózku dziecka czy meblu. Wypróbuj produkty marki Mosbito i zadbaj o naturalną ochronę przed ugryzieniami komarów i kleszczy!