MoliCare

Marka wyrobów medycznych i kosmetyków MoliCare powstała z myślą o osobach borykających się z nietrzymaniem moczu. Jej producentem jest firma PAUL HARTMANN z 200-letnią tradycją. Przedsiębiorstwo ma certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 i spełnia wytyczne UE co do jakości produktów medycznych.

Sortuj według

Kosmetyki pielęgnacyjne MoliCare — czym się cechują?

Nietrzymanie moczu to powszechny problem, który znacznie częściej dotyka kobiet niż mężczyzn. Najczęściej rozwija się w okresie starości z uwagi na zmniejszającą się wraz z wiekiem objętość pęcherza oraz spadającą sprawność funkcji poznawczych. Nietrzymanie moczu może w znaczący sposób upośledzać normalne funkcjonowanie i stać się przyczyną rozwoju podrażnień skóry, odleżyn czy nawracających infekcji układu moczowego.

Z uwzględnieniem wszystkich tych kwestii towarzyszących nietrzymaniu moczu opracowano kosmetyki MoliCare o właściwościach pielęgnacyjnych. Zawierają one starannie dobrane składniki, np. pantenol czy olejek migdałowy, które pomagają w utrzymaniu skóry dojrzałej w dobrej kondycji. Wzmacniają jej naturalne funkcje barierowe i dostarczają składniki odżywcze niezbędne do regeneracji. Pomagają też neutralizować nieprzyjemne zapachy. Kosmetyki MoliCare są łatwe w aplikacji. Mają formę sprayu lub delikatnej pianki, której można używać bez wody. Ponadto usuwają nawet silne zabrudzenia, 

Wyroby medyczne MoliCare — pieluchomajtki i wkłady chłonne

W ofercie znajdziesz dyskretne pieluchomajtki dla dorosłych z linii MoliCare Mobile, np. MoliCare Mobile pieluchomajtki  wykonane z wysoce chłonnych materiałów. Wyróżnia je anatomiczny kształt i brak szelestu w trakcie użytkowania. Pieluchomajtki MoliCare dostępne w Dr. Max Drogeria stworzono z myślą o osobach aktywnych, które borykają się z nietrzymaniem moczu na tle wysiłkowym lub zapalnym. Produkty z tej gamy są odpowiednim rozwiązaniem również dla osób ograniczonych ruchowo i leżących. Mają odpowiednio opracowaną konstrukcje z 3-częsciowym systemem ochronnym, która zabezpiecza przed przeciekaniem.

W asortymencie wyrobów medycznych MoliCare są dostępne również wkłady urologiczne dla aktywnych kobiet i mężczyzn. Dzięki zastosowaniu przewiewnych materiałów zapewniają one wysoką przepuszczalność powietrza. Odpowiedni system zapobiegający przeciekaniu gwarantuje skuteczną ochronę, a neutralizator zapachów optymalny komfort i poczucie świeżości.