Magnez B6 Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

11,99
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: Magnez B6 Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

100017638

Opis

Suplement diety zawierający magnez w formie organicznej i witaminę B6.

Właściwości

Produkt ten zawiera magnez w formie organicznej i witaminę B6. Przyczyniają się one do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych, prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz metabolizmu energetycznego, a także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez pomaga również w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość w 1 tabl. Zawartość w 2 tabl. Zawartość w 4 tabl. %RWS 1 tabl. %RWS 2 tabl. %RWS 4 tabl. Zawartość w 100 g
Magnez 48 mg 96 mg 192 mg 12,8 25,6 51,2 5,82 g
Witamina B6 1,4 mg 2,8 mg 5,6 mg 100 200 400 0,17 g

Skład

Składniki:Mleczan magnezu, substancja wypełniająca (celuloza), barwnik (dwutlenek tytanu), stabilizatory (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, hydroksypropylometyloceluloza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), substancja glazurująca (polidekstroza), substancja przeciwpieniąca (glikol polietylenowy), chlorowodorek pirydoksyny, substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), substancja przeciwzbrylająca (talk).

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia :Dzieci od 3 do 6 lat: 1 tabletka dziennie, dzieci od 6 do 15 lat: 2 tabletki dziennie, dorośli: 2–4 tabletki dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Waga

Masa netto: 49,5 g

Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.