Litozin

Litozin to popularna marka suplementów diety zawierających składniki odżywcze wspomagające prawidłowe działanie stawów i układu kostnego. Należy do międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Orkla Care, który jest liderem rynku farmaceutycznego m.in. w krajach skandynawskich i bałtyckich.

Sortuj według

  Wyjątkowe składniki suplementów diety Litozin

  Suplementy diety Litozin dostępne w Dr. Max Drogeria zawierają starannie opracowane formuły dopasowane do potrzeb osób chcących zadbać o stawy. W składach produktów znajduje się Rosenoid — naturalna mieszanka fitoskładników pozyskanych z dzikiej róży (galaktolipodów, kwasów triterpenowych, karotenoidów, flawonoidów). Recepturę wzbogacono o witaminę C. Wspomaga ona prawidłową produkcję kolagenu w celu zachowania odpowiedniego działania chrząstki. Ponadto sprzyja regeneracji chrząstki stawowej. Ma też właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu przyczynia się do ochrony organizmu przed wolnymi rodnikami. Suplementy diety Litozin Activ zawierają dodatkowo magnez, witaminę B1 i B6. Składniki te pomagają redukować uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspierają prawidłową pracę mięśni. Ponadto wspomagają poprawny metabolizm energetyczny.

  Suplementy diety Litozin Kolagen w Dr. Max Drogeria

  Kolagen to bardzo ważne białko znajdujące się w tkankach łącznych, stawach i kościach. W formułach suplementów diety z gamy Litozin Kolagen znajduje się kolagen typu II będący ważnym składnikiem chrząstki stawowej. Recepturę preparatu wzbogacono o miedź, która wraz z witaminą C i wyciągiem z dzikiej róży korzystnie wpływa na zdrowie stawów. Witamina C dodatkowo wspiera ochronę komórek przed szkodliwym stresem oksydacyjnym, który odpowiada za proces starzenia.

  Suplementy diety Litozin Calcium w korzystnej cenie

  Linia produktów Litozin Calcium powstała z myślą o osobach, którym zależy na uzupełnieniu diety w wapń. Suplementacja tego mikroelementu jest szczególnie wskazana w przypadku osób powyżej 50. roku życia i kobiet w czasie menopauzy. Producent przygotował również preparaty dla najmłodszych. Dr. Max Drogeria ma w swojej ofercie suplementy diety dla dzieci od 3. roku życia z wapniem i witaminą D3 w postaci smacznych tabletek do żucia i rozgryzania. Sprawdź suplementy diety marki Litozin dostępne w naszej ofercie!