Linoderm

Linoderm to polska marka dermokosmetyków należąca do firmy Ziołolek mającej 75 lat doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją preparatów pielęgnacyjnych bazujących na tradycyjnych recepturach. Zapoznaj się z bogatą ofertą kosmetyków Linoderm dostępną na naszej stronie!

Sortuj według

Najwyższa jakość kosmetyków Linoderm w korzystnej cenie

Składy kosmetyków Linoderm są opracowywane w myśl misji firmy, która brzmi „Dobra Jakość”. Ponadto wszystkie preparaty pielęgnacyjne marki powstają z zastosowaniem nowoczesnej technologii i najwyższych standardów zarządzania. Dzięki temu mogą spełniać wymagania odbiorców w zakresie kosmetyki. Kosmetyki Linoderm dostępne w Dr. Max Drogeria cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów także ze względu na korzystne ceny. Przy produkcji preparatów wykorzystuje się wyłącznie sprawdzone i ogólnodostępne surowce, dzięki czemu koszt finalnego produktu nie jest wygórowany. Wpływa to na lepszą dostępność dermokosmetyków i oddziałuje pozytywnie na ich odbiór wśród konsumentów.

Kosmetyki Linoderm do pielęgnacji skóry w asortymencie Dr. Max Drogeria

Skóra odgrywa wiele istotnych ról w ludzkim organizmie, dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji i ochrony. Zabezpiecza organy wewnętrzne przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, pełni funkcję regulacyjną i czuciową. Pomaga zachować odpowiednią równowagę pomiędzy ustrojem a środowiskiem. Spadek poziomu nawodnienia, oparzenia i odparzenia, stany chorobowe czy reakcje alergiczne mogą zaburzyć prawidłowe działanie skóry. Wówczas warto sięgnąć po kosmetyki Linoderm ze starannie dobranymi składnikami aktywnymi. Preparaty z linii Linoderm Plus, np. Linoderm Plus z alantoliną maść kosmetyczna dla dorosłych i dziecizawierają m.in. łagodzący i regenerujący pantenol, który pomaga przywrócić barierowe funkcje skóry. Z kolei w formule wyrobów z gamy Linoderm Acne, np. Linoderm Acne krem znajduje się tlenek cynku wspierający regulowanie gospodarki hydrolipidowej.

Kosmetyki Linoderm dla kobiet w ciąży i młodych mam

Skóra kobiet w okresie okołoporodowym jest szczególnie narażona na uszkodzenia i podrażnienia. W trosce o dobre samopoczucie i komfort młodych mam marka Linoderm stworzyła linię kosmetyków Linoderm Mama, np. Linoderm Mama balsam przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży. Receptury preparatów opracowano z uwzględnieniem szczególnych potrzeb kobiet w ciąży i po porodzie, aby zapewnić im jak najlepszą pielęgnację.