L'biotica

  (61)

L'biotica to marka dermokosmetyków funkcjonująca na rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w produktach pielęgnacyjnych, które mają stanowić bezinwazyjną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Poznaj innowacyjne kosmetyki L'biotica tworzone we współpracy z dermatologami i kosmetologami!

Sortuj według

Profesjonalna pielęgnacja skóry w domowych warunkach

Pomysł na stworzenie marki L'biotica zrodził się w obliczu wzrostu popularności profesjonalnych salonów SPA i zabiegów medycyny estetycznej. Postanowiono wykorzystać zaawansowaną wiedzę ekspertów, odpowiednio dobrane składniki aktywne i opatentowane technologie, aby stworzyć niepowtarzalne kosmetyki dopasowane do potrzeb skóry z różnymi problemami. Kosmetyki L'biotica dostępne w Dr. Max Drogeria powstają w nowoczesnym laboratorium badawczym przy utrzymaniu najwyższych standardów jakości. Pozwalają zatroszczyć się o zdrowy i atrakcyjny wygląd skóry, bez inwazyjnych i kosztownych zabiegów. Producent zapewnia, że wyroby pielęgnacyjne marki są w pełni bezpieczne, a ich stosowanie przynosi widoczne rezultaty.

Autorskie technologie w kosmetykach L'biotica

W kosmetykach do ciała L'biotica jest wykorzystywana opatentowana technologia regenerująco-ochronna CELL TECH RENO-PROTECTOR, która przyczynia się do lepszego wchłaniania składników aktywnych, poprawiając ich właściwości. Polega na zamknięciu mangiferyny (wysokoaktywnego antyoksydantu) w nośnikach lecytynowych o wysokiej biodostępności w skórze. Dzięki odpowiedniej budowie cząsteczki substancja przenika do głębszych warstw skóry, przedłużając jej działanie. W ten sposób długotrwale wspiera działanie przeciwstarzeniowe i antyoksydacyjne, zapewniając ochronę przed wolnymi rodnikami. Ponadto przyspiesza proces regeneracji komórek i sprzyja zachowaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia. Intensywnie odżywia i zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Szeroka gama kosmetyków L’biotica w ofercie Dr. Max Drogeria

Marka oferuje szeroki wybór kosmetyków, dzięki czemu może być stosowana przez osoby z różnymi rodzajami skóry i w każdym wieku. W ofercie znajdują się kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry całego ciała. Tak duże zróżnicowanie sprawia, że L'biotica zalicza się do marek niezwykle popularnych i chętnie wybieranych przez konsumentów.