Durex Intima Balance żel intymny z prebiotykiem, 50 ml

Marka: DUREX
Darmowa dostawa dla zalogowanych
Dostępny
24,21
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100045289

Durex Intima Balance żel intymny z prebiotykiem, 50 ml zapewnia większą satysfakcję podczas stosunku i pomaga utrzymać zrównoważone pH pochwy. Innowacyjna formuła na bazie wody zmniejsza uczucie suchości pochwy i wspiera rozwój dobrych bakterii.

Właściwości

• Formuła z prebiotykiem - pomaga utrzymać właściwy poziom pH pochwy zachowując jej odpowiednio kwaśne środowisko.
• Zdrowie pochwy - odpowiednie ph zapewnia rozwój dobrych bakterii niezbędnych do utrzymania równowagi.
• Doskonałe nawilżenie - gładszy, bardziej komfortowy seks bez silikonów. Reguluj poziom wilgotności według własnych potrzeb.
• Na bazie wody - nadaje się do stosowania z prezerwatywami z lateksu i gadżetami erotycznymi. Nie brudzi i nie zostawia śladów.
• Bez sztucznych dodatków zapachowych - formuła niepodrażniająca miejsc intymnych, delikatnie dbają o nawilżenie.

Jak stosować

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE
PRZED UŻYCIEM: Nadaje się do seksu waginalnego, analnego i oralnego, a także do użyciaz prezerwatywami z naturalnej gumy lateksowej oraz poliizoprenowymi prezerwatywami. Przechowuj w suchym, chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego.

INSTRUKCJA UŻYWANIA: Otwórz korek, delikatnie ściśnij butelkę, aby zaaplikować żel. Jeśli używasz go razem z prezerwatywą, rozprowadź go na prezerwatywie, gdy jest już założona na członek.

Przeznaczenie

Żel intymny nawilżający

Ostrzeżenia

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA
Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Nie jest to środek antykoncepcyjny oraz nie zawiera środka plemnikobójczego. Może spowalniać ruchliwość plemników. Unikaj kontaktu z oczami, uszkodzoną skórą lub ranami. Zaprzestań używania, jeśli wystąpi podrażnienie. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli podrażnienie nie ustaje, doświadczasz ciągłej suchości pochwy, jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.