Candivac, suplement diety, 30 kapsułek

Darmowa dostawa dla zalogowanych
Dostępny
124,96
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100001120

Candivac to suplement diety zawierający kombinację wybranych szczepów mikroorganizmów, które mogą korzystnie wpływać na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego.

Właściwości

Preparat jest wytwarzany za pomocą specjalnej technologii ze szczepów Candida, najczęściej występujących czynników przyczyniających się do powstania grzybic pochwy. Preparat można stosować zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Skład

Jedna kapsułka zawiera 5 mg substancji aktywnej, przygotowanej za pomocą liofilizacji inaktywowanych drobnoustrojów:
Candida albicans lysatum cryodesiccatum (CCM 8355), Candida krusei lysatum cryodesiccatum (CCM 8357), Candida glabrata lysatum cryodesiccatum (CCM 8356), Propionibacterium acnes lysatum cryodesiccatum (CCM 7083);
Substancje pomocnicze: dwutlenek krzemu, laktoza, skrobia ziemniaczana (substancje wypełniające).

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Jedna kapsułka dziennie, najlepiej rano na czczo, codziennie przez 10 dni, następnie 20 dni przerwy, ponownie spożywać na czczo 1 kapsułkę dziennie przez okres 10 dni, następnie 20 dni przerwy, ponownie spożywać na czczo 1 kapsułkę dziennie przez okres 10 dni.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 7 lat i u dorosłych.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Skonsultuj się z lekarzem, jeśli istnieje konieczność zastosowania produktu u dzieci w wieku poniżej 7 lat lub u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jednoczesne stosowanie z produktami immunobiologicznymi nie jest zalecane. W takich przypadkach zawsze konieczne są konsultacje z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
- Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
- Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
- Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
- Przechowywać w temperaturze pokojowej.
- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Waga

6,15 g

Producent

Bioveta a.s.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.