BIC Kids Zestaw koloringowy 3w1, 36 szt.

Dostępny
38,01
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: BIC Kids Zestaw koloringowy 3w1, 36 szt.

600011054

Opis

BIC Kids Zestaw koloringowy 3w1, 36 szt. zawiera kredki i pisaki, dzięki którym dzieci rozwijają kreatywność. Liczne kolory umożliwiają wykonanie wielu szczegółowych prac plastycznych. Zestaw sprawdza się doskonale w szkole, przedszkolu oraz w domu.


Właściwości

  • Zestaw zawiera: 12 pisaków Kid Couleur, 12 kredek świecowych Plastidecor i 12 kredek do kolorowania Evolution.
  • Tworzą wyraziste linie.
  • Żywe kolory.
  • Wydajne kredki i pisaki.
  • Zestaw idealny dla dzieci od 5 lat.
  • Zachęcają do częstego rysowania i kolorowania.
  • Rozwijają kreatywność.

Zestaw koloringowy zachęca dzieci do udziału w zajęciach plastycznych i technicznych. Idealnie sprawdzają się do kolorowania i rysowania własnych obrazków. Pisaki rysują cienkie, idealnie równe linie. Końcówka o średniej grubości nie wsuwa się do środka, co wydłuża trwałość pisaków. Tusz nie powoduje trudnych do zmycia przebarwień i spiera się z ubrań, dlatego zapobiega niszczeniu odzieży przez małych artystów. Kredki z żywicy syntetycznej nie pozostawiają drzazg, co ogranicza ryzyko skaleczenia w przypadku złamania końcówki. Żywica jest również odporna na gryzienie, upadki i uderzenia, dlatego grafity służą dłużej i nie łamią się na drobne kawałki.

Kredki świecowe mają długość 12 cm, dlatego ich rozmiar jest idealnie dopasowany do wielkości małych rączek. Kredka pewnie leży w dłoni, co zapewnia wysoki poziom precyzji i pomaga rozwiać motorykę małą. Wytrzymały wosk zmniejsza problem brudzenia rąk i ubrań oraz ułatwia temperowanie końcówek.


Producent

BIC

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"BIC Kids Zestaw koloringowy 3w1, 36 szt.","tag":"none"}]},{"html":" zawiera kredki i pisaki, dzi\u0119ki kt\u00f3rym dzieci rozwijaj\u0105 kreatywno\u015b\u0107. Liczne kolory umo\u017cliwiaj\u0105 wykonanie wielu szczeg\u00f3\u0142owych prac plastycznych. Zestaw sprawdza si\u0119 doskonale w szkole, przedszkolu oraz w domu.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.